بهرام کرمدار|
قرار گذاشتیم فرودگاه شهید آیت ا… دستغیب شیراز تا به اتفاق مدیرسایت داریون نما برویم ورزشگاه آزادی تهران!
حقیر برایکسب تجربه مسابقه فوتبال ملی کشور و انتقال تجربیات به استان معمولا سعی می کنم بازیهای مهم تیم ملی را از نزدیک ببینم.
دوست عزیزی داریم از همکاران که به خاطر علاقمندی به ایشان به اتفاق توانستیم چندین جلسه خدمت ورزشکاران منطقه داریون علی الخصوص امام جمعه محترم حاج آقا عزیزی برسیم که این دیدارها از شیرین ترین خاطرات ما شده است.


دوست عزیز ما خودرویی دارد که توفیق اجباری داریم در سرکشی به شهرستانها از این خودرو استفاده می کنیم. البته خودرو که چه عرض کنم ! همیشه تا نصف راه ما را می برد مابقی راه نیز یا باید مشغول هل دادن ماشین باشیم یا از ماشین های عبوری جهت رسیدن به مقصد کمک بگیریم!
این خودرو ما را آبدیده کرده و دوست عزیزمان هربار که در ماموریت می خواهیم عصبانی شویم ما را نصیحت میکند و دلگرمی می دهد که نگران نباش بهرام…
ما هم یک روز ماشین مدل بالا می خریم.زانتیا،ماکسیما،پرادو… خدا که بخیل نیست(آرزو بر جوانان عیب نیست)
ببخشید سرگرم صحبت شدیم یادمان از حرفهایمان رفت. قرار شد با دوست عزیزمان اول وقت حداقل دوساعت زودتر حرکت کنیم به طرف فرودگاه تا به قرارمان با مدیر سایت داریون نما برسیم.
البته فاصله منزل تا فرودگاه دو ساعت راه بیشتر نیست لیکن براساس تجربیات قبلی یقین داشتم که خودرو دچار نقص فنی شده و دو ساعت وقت ما را هدر خواهد داد. البته این دوست عزیز ادعا می کند مدتی مکانیک بوده! (کوزه گر در کوزه شکسته آب میخورد.)
داشت دیر میکرد.دلشوره داشتم زنگ زد گفت نگران نباش.گفتم برای رضایت من همیشه همین گفته را تکرار می کنید.گفت سلام .سلامش را به واجب بودنش با گلایه جواب دادم اما بقیه اش را بی خیال شدم.گفتم آقا کجایی؟ زود باش! بازم گفت نگران نباش اما این بار با جدیت.
در پاسخ گفت ماشین خریدم آن هم از ماشین های نان و آب دار.جان خودت نو و آکبند. اولش باور نکردم ولی در دلم خوشحال شدم.گفتم حالا چه ماشینی خریدی؟گفت زانتیا. گفتم این بار هم مثل گذشته ما را سرکار می گذاری.

عرض خیابان جلو آرامگاه سعدی را طی کردم دوباره نگران شدم تماس گرفتم ،گفت: بابا من نزدیکتم هرچه نگاه به اطراف انداختم خودرو زانتیا ندیدم.خودرویی جلو پایم ترمز زد با تعجب دوستمان را پشت فرمان خودرو دیدم گفتم: بابا این که پرایده!گفت: جان تو تمام پولهام را جمع کرده بودم زانتیا بخرم.اما پولم امروز فقط به این پراید رسید.حالا برای شما چه فرقی می کنه؟مگه خبر نداری امروزه پراید ماشین اعیونهاست بگذار ماهم یه روز اعیون باشیم. لبخندی زدیم. وارد فرودگاه شهید آیت ا… دستغیب شدیم ، مدیر سایت داریون نما با تعجب از خوش قولی ما که به موقع رسیده بودیم به استقبال ما آمد به اتفاق در پرواز شیراز تهران جا گرفتیم و جای شما سبز وارد ورزشگاه آزادی شده و شاهد دیدار پرگل مسابقه ایران-لبنان بودیم.

سلامت باشید…

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :