“داریون نما” اولین وبگاه رسمی منطقه داریون است که با هدف معرفی “داریون” راه اندازی شده است.

امروزه دنیای وسیع اینترنت مرزهای جهانی را در بر گرفته و می توان گفت بیشتر مردم جهان با این تکنولوژی دسترسی دارند. در همین داریون خودمان تا همین یکی دو سال پیش دسترسی به اینترنت به سختی امکان پذیر بود اما حالا اینترنت پرسرعت کار همه را راحت کرده است.

داریون با وجود بهره گیری از جوانان علاقمند به فضای مجازی امامعلوم نیست چرا تا کنون در دنیای اینترنت مهجور مانده وتا کنون هیچ گونه سایت و یا حتی وبلاگی که درباره داریون باشد راه اندازی نشده است.

البته این نکته را می دانیم که ممکن است بسیاری از جوانان داریون برای خودشان وبلاگ شخصی راه انداخته و مطلب و دست نوشته های خود را در آن نشر می دهند،منظور ما امااین نیست. بحث ما دربارهاین است که تا کنون منطقه داریون به معنای واقعی در فضای مجازی معرفی نشده است.

اگر شما سری به موتور جستجوگر گوگل بزنید و نام داریون را در آن جستجو کنید درخواهید یافت که از داریون کمتر نشانی یا عکسی یا مطلبی یا… وجود دارد.

این خلاء بود که باعث شد بنده با وجود مشغله بسیار کاری این کار را وظیفه خود قلمداد کنم و در نهایت تصمیم به راه اندازی این وبگاه برای شهرم و منطقه ام “داریون” بگیرم.

در نتیجه دست به کار شدم و –منتی نیست- با هزینه شخصی این وبگاه را راه اندازی کرده تا به وسیله آن همه ما داریونی ها بتوانیم شهرمان و منطقه امان را به تمام دنیا معرفی کنیم.

بی تعارف عرض کنم که ای وبگاه را تقدیم می کنم به تمام داریونی های عزیز تا بوسیله آن هر کدام از ما در هر کجای جهان که باشیم به یاد شهر و دیارمان باشیم و هماره نام داریون را با سرافرازی و نیکی جاودان نماییم.

وبگاه داریون نما متعلق به شماست و از همین جا اعلام می کنیم که با آغوشی گرم آماده پذیرش نقطه نظرات شما هستیم. شما بیننده عزیز داریونی که این وبگاه و سایت را متعلق به خود می دانید می توانید نویسنده،خبرنگار، و… آن باشید.

وبگاه”داریون نما”با کمال میل افتخار می کند که از مطالب،عکسها و… شما عزیزان که درباره داریون باشد استفاده نماید.

این وبگاه به صورت رسمی در سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

کار خود را انجام خواهد داد.

“داریون نما” ضمن اینکه می خواهد منطقه داریون را معرفی کند در عین حال کمبودهای این منطقه را هم نادیده نخواهد گرفت و با به چالش کشیدن مسوولین منطقه و استان و شهرستان پی گیر حق مردم داریون خواهد بود.

شما هم اگر در محله ای که زندگی می کنید کمبوده و مشکلاتی را احساس می کنید معطل نکنید و هرچه سریعتر آن را برای ما “ایمیل” کنید یا اگر مطالبتان کوتاه است به صورت کامنت پیام بگذارید تا با نام خودتان نمایش دهیم.

این وبگاه هر روز تکمیل تر و پیشرفته تر خواهد شد و به مرور زمان سروشکل زیباتری به خود خواهد گرفت. تنها باید شکیبا بود.

پایان کلام آنکه  خط ما خط رهبري و پيروي از منويات مقام معظم رهبري است. ما بدون هیچ چشم داشتی این کار را انجام داده ایم و از رهگذر وبگاه داریون نما از نظر مادی  جز صرف وقت و هزینه چیز دیگری عایدمان نمی شود اما دلخوشیم به اینکه  این توفیق را یافته ایم تا با افتخار در خدمت همشهریان و هم منطقه ای هایمان باشیم.

منتظر همکاری ها و حمایت های معنوی شما هستیم،خصوصا از تحصیلکرده های داریونی و،دانشجوها،اهالی فرهنگ و… انتظار زیادی داریم.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید

سپاسگزار محبتهای شما