تبلیغ در پایگاه خبری-تحلیلی داریون نما

با توجه به گسترش اینترنت در ایران و استفاده از تبلیغات اینترنتی به عنوان یک روش کارامد در تبلیغ کالاها و خدمات، پایگاه خبری-تحلیلی داریون نما تصمیم به راه‌اندازی سیستم تبلیغات آنلاین گرفت. با این سیستم، متقاضیان می توانند، کالاها و خدمات خود را در داریون نما معرفی کنند.

کلاس

مکان

سایز

قیمت (تومان)

۱

 (نمایش در تمامی صفحات) /یک ماه

(ارتفاع)۶۰×۵۳۰

۳۰۰۰۰

۲

(نمایش در تمامی صفحات) /یک ماه

۱۲۰×۲۴۰

۴۰۰۰۰

قوانین و شرایط جذب آگهی
از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور معذور هستیم.
نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت و یا دفتر بازرگانی آن انجام پذیر خواهد بود.
مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده است و در عین حال داریون نما در قبول بنر و آگهی مختار است.
تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.
در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.
واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است. وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.
برخی از مواردی که از پذیرفتنآگهی آنها معذوریم
شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی
تبلیغات شبکه ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک ( Pay Per Click ) یا همکاری اشتراکی
گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه
سایتهایی در زمینه انتشار موزیکهای غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت میکنند.
هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.
سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند.
بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.
هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند

نحوه سفارش آگهی
جهت سفارش آگهی کافیست با توجه به کلاس تبلیغاتی مدنظرتان مبلغ آنرا به حساب بانکی اشاره در همین صفحه واریز نمایید و مشخصات مبلغ واریزی (تاریخ،مبلغ واریزی و…) را همراه با تصویر آگهی با آن به ایمیل بخش تبلیغات ارسال نمایید

جهت اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی میتوانید با ایمیل daryonnama@gmail.com

 و یا با تلفن ۰۹۳۶۹۴۶۰۵۱۱ تماس حاصل کنید.

بانک سپه | شماره کارت : ۵۸۹۲۱۰۱۰۹۷۷۷۶۷۰۸ (به نام رضا فتحعلی)