این جلسه به همت حوزه های مقاومت بسج منطقه داریون با حضور مسئولین منطقه برگزار شد.

سرگرد حسینی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام موسی کاظم (ع)گفت :خدارا شاکریم که میزبان بهترین و عزیزترین و ارزشمندترین انسانها یی هستیم که از همه چیز خود گذشتند و در عوض همه چیز را برای ما بیمه کردند.امروز شهدا چراغ هدایت و روشنگری هستند که ولایت مداری و بصیرت افزایی و شجاعت وشهامت ر ا به ما آموختند .

hoseni1 hoseini2

وی با بیان اینکه خورشید هر چند پشت ابر تیر ه و تاریک باشد اما آن روشنایی را که باید داشته باشد دارد و امروز هرچند شهدای والا مقام این مرزو بوم به ظاهر در گمنامی هستند اما مانند خورشید روشنایی و هدایت گری خود را دارند . وما راه مستقیم را از شهدا آموخته ایم ،و باید با تمام وجود از کاروان شهدای گمنام استقبال کنیم.
در ادمه جلسه حاج آقا عزیزی بیاناتی در خصوص شهید داشتند و فرمودند :شهید جان خود را در طبق اخلاص می گذارد به خاطر فرهنگ، لذا هر کسی بگوید من کار فرهنگی می کنم کار شهید بالاترین کار فرهنگی است، شهید در دل همه است و وباید همکاری لازم را در مورد استقبال از کاروان شهیدان گمنام داشته باشیم و مطمئن باشید که شهید هیچ وقت کمرنگ نخواهد شد زیرا رنگ شهید رنگ الهی است و رنگ الهی هیچوقت از بین نمی رود.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :