همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و با یاد شهدای عزیز،دلاور و سرافرار منطقه داریون اولین پایگاه رسمی خبری-تحلیلی منطقه داریون با عنوان “داریون نما” رونمایی شد. به گزارش “داریون نما” در این مراسم که صبح امروز چهارشنبه سی ام شهریورماه با حضور امام جمعه محترم منطقه داریون،بخشدار شیراز،استاد سیروس رومی پیشکسوت مطبوعات کشور،اعضای […]

 

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و با یاد شهدای عزیز،دلاور و سرافرار منطقه داریون اولین پایگاه رسمی خبری-تحلیلی منطقه داریون با عنوان “داریون نما” رونمایی شد.

به گزارش “داریون نما” در این مراسم که صبح امروز چهارشنبه سی ام شهریورماه با حضور امام جمعه محترم منطقه داریون،بخشدار شیراز،استاد سیروس رومی پیشکسوت مطبوعات کشور،اعضای شورای اسلامی شهر،شهردار و دوست داران فرهنگ داریون برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه داریون و استاد سیروس رومی در رابطه با نقش و جایگاه اطلاع رسانی در دنیای امروزبه تفصیل سخن گفتند.

گفتنی است پایگاه خبری-تحلیلی” داریون نما “ضمن معرفی هرچه بیشتر منطقه داریون، با نگاهی چالشی به ارایه دیدگاه ها،انتقادها و نظرات مختلف در رابطه با عملکرد مسوولین خواهد پرداخت.