مخاطبان و بيننده هاي پايگاه ها و سايت هاي اطلاع رساني معمولا علاقه ويژه اي به “اخبارويژه” و “اخبار حاشيه اي” مسايل مختلف پيرامون خود دارند. ستون “اخبار ويژه” پايگاه خبري-تحليلي “داريون نما” پاسخي است به اين نياز مخاطبان و بازديدكنندگان عزيز. شما بازديد كننده محترم نيز اگر اخبار ويژ ه اي داريد و البته […]

مخاطبان و بيننده هاي پايگاه ها و سايت هاي اطلاع رساني معمولا علاقه ويژه اي به “اخبارويژه” و “اخبار حاشيه اي” مسايل مختلف پيرامون خود دارند.

ستون “اخبار ويژه” پايگاه خبري-تحليلي “داريون نما” پاسخي است به اين نياز مخاطبان و بازديدكنندگان عزيز.

شما بازديد كننده محترم نيز اگر اخبار ويژ ه اي داريد و البته از صحت آن اطمينان حاصل نموده ايد برايمان ارسال كنيد تا پس از بررسي در شوراي سردبيري “داريون نما” در صورت لزوم مورد استفاده قرار گيرد.

ذكر اين نكته لازم به نظر مي رسد كه “داريون نما”بدون هيچ جهت گيري خاصي تا آنجا اقدام به انعكاس اينگونه اخبار ويژه خواهد كرد كه  موجب آبروريزي از شهروند يا مقام مسوولي نشود و همچنين مخل نظم و امنيت عمومي نباشد.

 خطري كه از بيخ گوش يك نانوايي گذشت!

 شنيده مي شود كه :به دليل كيفيت  نا مطلوب نان، يكي از نانوايي هاي شهر داريون تا آستانه تعطيلي هم رفته اما در نهايت با ريش سفيدي برخي از بزرگان و اخذ تعهد كتبي از صاحب نانوايي مساله تعطيلي نانوايي مورد نظرفعلا ختم به خير شده است.

 شايد زايشگاه داريون تعطيل شود!

گفته مي شود كه:زايشگاه داريون كه به گفته مراجعه كنندگان به اين زايشگاه تنها خدماتي چون تزريقات را ارايه مي دهد و پزشك متخصص زنان و زايمان ندارد و از همه مهمتر شب ها هم تعطيل است در صورت ادامه چنين روندي در خطر تعطيلي قرار خواهد گرفت.

 پليس راه داريون مي آيد

شنيده مي شود كه :با پي گيري هاي كه امام جمعه داريون انجام داده بالاخره جاده شيراز-داريون داراي پليس راه مي شود.

 كنترل نامحسوس نانوايي هاي داريون!

گفته مي شودكه: با اعلام نارضايتي بسياري از مردم داريون درباره كيفيت بد نان قرار است ازطرف مسوولين مربوطه بازرس هايي به صورت نامحسوس كيفيت نان و همچنين وضعيت بهداشتي نانوايي هاي منطقه داريون را مورد بررسي قرار دهند. گويا قرار است با متخلفين برخورد قاطعانه انجام شود.

ماجراي اين 12 ميليون تومان!

شنيده مي شودكه: اداره آبفا داريون براي انشعاب آب بيمارستان در دست تاسيس اين شهر تقاضاي 12 ميليون تومان كرده است.

منتظر اخبار ويژه داريون نما باشيد…

توجه: آن دسته از بينندگان سايت “داريون نما” كه مي خواهند در قسمت نظرات-پايان مطلب- نظرات و حرفهاي خود را براي ما ارسال كنند اما آدرس “ايميل” ندارند مي توانند در قسمت آدرس ايميل از اين آدرس استفاده كنند: daryonnama@yahoo.com