نزدیک به یک ماه می شود که سایت خبری-تحلیلی داریون نما فعالیت خود را آغاز کرده است. بسیار خوشحالیم که در همین مدت اندک این کار مورد توجه و اقبال داریونی های عزیز قرار گرفته است. افتتاح و رونمایی از سایت داریون نما بازتاب های مختلفی در میان مردم داریون داشته، بازتاب هایی که […]

 

نزدیک به یک ماه می شود که سایت خبری-تحلیلی داریون نما فعالیت خود را آغاز کرده است.

بسیار خوشحالیم که در همین مدت اندک این کار مورد توجه و اقبال داریونی های عزیز قرار گرفته است.

افتتاح و رونمایی از سایت داریون نما بازتاب های مختلفی در میان مردم داریون داشته، بازتاب هایی که حاوی نکات جالبی است.

برخی از عزیزان نسبت به ما لطف داشته و اعضای سایت داریون نما را مورد لطف قرار می دهند.

عزیزان دیگری نیز حرف ها و مطالبی مطرح می کنند که بی نهایت جالب است. در این مطلب برآنیم تا یکی دو موضوع را روشن کنیم.

اول آنکه مدیر سایت داریون نما هیچ چشم داشتی  از راه اندازی این سایت ندارد.

همین جا اعلام می کنم که به هیچ عنوان هیچ برنامه ای برای کارهایی چون کاندیدا شدن برای نمایندگی در شورای شهر داریون و…. ندارم.

این حرف را در پاسخ به عزیزانی گفتم که می گویند قصد من از راه اندازی سایت داریون نما آغاز فعالیت برای حضور در انتخابات شورای شهر داریون است.

خدا را شاهد می گیرم نه قصدی برای حضور درانتخابات شورای شهر دارم و نه هیچ گاه برای نمایندگی شورای شهر کاندیدا خواهم شد هرچند که خدمت به همشهریان عزیزم را افتخار می دانم.اما این اعتقاد را هم دارم که خدمت به مردم تنها در شورای شهر و چنین مسوولیت هایی نیست.

تمام هزینه های سایت داریون نما را شخصا و بدون وابستگی به نهاد یا ارگان دولتی متقبل شده ام. تا کنون حتی پیشنهاد یکی دو نهاد برای حمایت مالی ازسایت داریون نما را رد کرده ام زیرا اعتقاد دارم باید مستقل عمل کنیم تا بتوانیم بدون وابستگی ،زیر سایه امام زمان (عج) و در کنار آرمانهای  رهبر معظم انقلاب افتخار خدمت به مردم داریون را داشته باشیم.

ذکر این نکته لازم به نظر می رسد که حق طبیعی خود می دانیم برای پیشرفت،نوسازی و بهسازی سایت داریون نما و مجهز کردن آن به امکاناتی پیشرفته تر و بهتر، از آگهی های احتمالی که البته ما را وابسته نکند استقبال کنیم.

در پایان برای چندمین بار یادآور می شویم” داریون نما” با آغوش باز آماده پذیرش نظرات،انتقادات و پیشنهادهای سازنده همشهریان عزیز داریونی است.

خدایا چنان کن سرانجام کار                                         تو خشنود باشی و ما رستگار…

مدیر سایت خبری-تحلیلی داریون نما