پس از انعكاس مطلب”کلامی دوستانه با شهردار داریون/ نیازی به صرف هزینه آنچنانی نبود” در سايت داريون نما بينندگان بسياري درباره اين مطلب اظهار نظر كردند و ديدگاه هايشان را بيان نمودند. در اين پست اظهار نظر چند نفر از بينندگان سايت داريون نما مي آوريم. با اين حرف كه ما همچنان منتظر توضيح شهردار […]

پس از انعكاس مطلب”کلامی دوستانه با شهردار داریون/ نیازی به صرف هزینه آنچنانی نبود” در سايت داريون نما بينندگان بسياري درباره اين مطلب اظهار نظر كردند و ديدگاه هايشان را بيان نمودند.

در اين پست اظهار نظر چند نفر از بينندگان سايت داريون نما مي آوريم. با اين حرف كه ما همچنان منتظر توضيح شهردار يا رييس شوراي اسلامي شهر داريون در اين رابطه هستيم و اين مهم را وظيفه خود مي دانيم.

مهران :انسان بايد آن قدر شجاعت داشته باشد تا اگر اشتباه كرد و بعدا متوجه شد كه اشتباه كرده است از طرف مقابلش كه درباره اش اشتباه كرده عذرخواهي كند.

من مي خواهم در اينجا از تحريريه سايت داريون نما عذرخواهي كنم. عذرخواهي به خاطر يك فكر اشتباه كه  منجر به اظهار نظري عجولانه درباره سايت داريون نما شد.

بنده ابتدا گمان مي كردم كساني كه سايت داريون نما را راه اندازي كرده اند از طرف شهرداري داريون حمايت مالي مي شوند. و اصلا سايت داريون نما متعلق به شهرداري داريون است.

 راستش چند بار هم با عصبانيت كامنت گذاشتم و در جمع چند نفر از دوستان اين مساله را مطرح كردم كه سايت داريون نما متعلق به شهرداري است و…

اما وقتي چند مطلب انتقادي به خصوص آن مطلبي كه درباره نحوه هزينه كردن شهردار داريون براي رپرتاژ آگهي را ديدم ديگر مطمئن شدم كه فكرم درباره سايت داريون نما اشتباه بوده و اين سايت به جايي وصل نيست.

بي تعارف از شما تشكر مي كنم كه ريزبينانه اين مسايل را كالبد شكافي مي كنيد و مسوولان منطقه داريون را نقد مي نماييد.

اميدوارم سايت داريون نما همچنان با جسارت به كار خود ادامه دهد و مطالبات و حرفهاي دل مردم محروم منطقه را از مسوولين طلب كند.

**************************

كوروش:تبلیغات در هر کشوری که موفق تر است حرف اول را میزند ولی به چه قیمتی به قیمت ناله های پیرزنان وپیرمردان برای خرید انشعاب گاز.یا گریه های کودکی یتیم که پول پرداخت مجوز را ندارد.

یالرزیدن زنان و کودکان وجوانان در سرمای زمستان باوجود لوله گاز در ۴متری خانه اشان.به قیمت خودکشی جوانان وزنان از بیکاری فرزندانشان. یا بدشدن حال کودکان از گرسنگی در مدرسه.از مردن مریضان به علت نداشتن پول خرید دارو.یا به قیمت معتاد شده جوانانمان .اقای شهردار کمی بیاندیشید . با تشکر از زحمات شما در شناساندن داریون به تمام جهان باتبلیغات بی شایبه جنابعالی.

***************************

فرزين:فکر نمی‌کنم که آقای علیرضا زارع شهردار کنونی شهر داریون در طول این چند ماه از خدمت به شهروندان داریونی توانسته باشند این همه کار را انجام داده باشند که باعث پیشرفت و بالا رفتن از پله های ترقی این شهرداری شده باشد.
بسیار خوشحال شدم از این خبر؛ چرا که شهر کوچکی مثل داریون که سالهاست قرار است بخش شود توانست از طریق شهرداری الکترونیک و … هم در نمایشگاه شیراز و هم در تهران مثل توپ صدا کند.
و چه قدر زیباتر می‌شد اگر آقای زارع در مصاحبه هایش و یا تبلیغاتش؛ از شهردار قبلی شهر داریون
آقای مهندس سید ابوذر حسینی هم نامی برده باشد. چرا که او کاشت و آقای زارع الان درو می‌کنند.
در هر حال خرسندیم از اینکه شهرداری داریون بالاخره صدا کرد .شاید یکی توانست داد ما جوانان را هم بستاند.