جشنواره وب سایت های ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون سه دوره آن از سال ۱۳۸۷ توسط پایگاه خبری وب سایت های ایران (وبنا) به همراه گروهی از فعالان و متخصصین حوزه وب در ایران برگزار شده است.  به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی داریون نما امسال نیز چهارمین دوره جشنواره در […]

 جشنواره وب سایت های ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون سه دوره آن از سال ۱۳۸۷ توسط پایگاه خبری وب سایت های ایران (وبنا) به همراه گروهی از فعالان و متخصصین حوزه وب در ایران برگزار شده است.

 به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی داریون نما امسال نیز چهارمین دوره جشنواره در مقیاس بزرگتری و با برنامه های متنوع تر در سرتاسر کشور برگزار خواهد شد و وب سایت های ایرانی در بیش از  ۹۰ گروه مختلف به رقابت خواهند پرداخت تا برترین های امسال نیز در پایان داوری در روز اختتامیه جشنواره معرفی و از آنها تقدیر شود.

جشنواره وب ایران در آبان ماه 90 به عضویت رسمی کنسرسیوم وب جهانی درآمد. کنسرسیوم وب یک انجمن بین المللی است که استاندارد های مربوط به وب را طراحی و تدوین می کنند.

در آغاز رقابت این جشنواره وبسایتهای بسیاری  برای شرکت در این جشنواره بزرگ  ثبت نام می کنند که از میان آنان توسط تیم داوری وبسایتهایی که از امتیازها و فاکتورهای استاندارد برخوردار باشند به بخش مسابقه این جشنواره راه می يابند.

خوشبختانه وبسایت  داریون نما با وجودی که هنوز سه ماه از آغاز فعالیتش نمی گذرد اما موفق شد با کسب امتیازات لازم به بخش مسابقه  قسمت پرتال های شهری این جشنواره راه یابد.

بر اساس اين گزارش هيات داوران چهارمين جشنواره بزرگ وب سايتهاي ايراني در پيامي كه به تحريريه پايگاه خبري-تحليلي داريون نما ارسال كرد با تبريك به داريون نما اعلام نمود كه  سايت داريون نما با تاييد هيات داوران براي بخش مسابقه اين جشنواره برگزيده شده است.

سايتهاي بخش مسابقه پرتال هاي شهري جشنواره بزرگ وب ايران(كليك كنيد)

معرفي پايگاه خبري-تحليلي داريون نما در جشنواره بزرگ وب ايران(كليك كنيد)