سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز مسكن مهر را از دستاوردهای ارزشمند دولت عدالت محور نهم و دهم دانست و گفت: این اقدام بزرگ به دغدغه مردم برای خانه دار شدن پایان داد. محمد بذرافشان با اشاره به آغاز اجرای پروژه 500 واحدی مسكن مهر شهر داریون افزود: به بركت نظام مقدس جمهوری اسلامی و تلاش های […]

 سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز مسكن مهر را از دستاوردهای ارزشمند دولت عدالت محور نهم و دهم دانست و گفت: این اقدام بزرگ به دغدغه مردم برای خانه دار شدن پایان داد.

محمد بذرافشان با اشاره به آغاز اجرای پروژه 500 واحدی مسكن مهر شهر داریون افزود: به بركت نظام مقدس جمهوری اسلامی و تلاش های شبانه روزی دولتمردان، امروز در جای جای میهن پهناور ایران شاهد اجرای پروژه های متعدد مسكن مهر هستیم.

وی ادامه داد: اجرای پروژه مسكن مهر در شهر داریون نیز یكی از آرزوها و خواسته های مردم این شهر است كه با پیگیری های صورت گرفته این آرزو تحقق یافت و عملیات ساخت مسكن مهر در این شهر آغاز شد.

بذرافشان اظهار داشت: دولت نهم و دهم با برنامه ریزی های اصولی و دقیق زمینه لازم برای رفع مشكل مردم در بخش مسكن را تا حد زیادی فراهم كرد و امروز شاهد هستیم كه بسیاری از مردم كه در مقطعی خانه دار شدن را شاید یك آرزو می دانستند از یك مسكن مناسب بهره مند شده اند.

او گفت: پروژه مسكن مهر شهر داریون در زمینی به مساحت 260 هزار متر مربع اجرا خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: امروز برای حركت در مسیر پیشرفت، توسعه و تعالی ، نیازمند اراده پولادین و تفكر ناب بسیجی هستیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز، بسیج را مولود مبارك انقلاب و یادگار امام (ره) دانست و اضافه كرد: امروز نیز بسیج در كنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی و دوشادوش سایر اقشار مردم گوش به فرمان فرمانده معظم كل قوا، آماده دفاع از میهن اسلامی است.

بذرافشان ادامه داد: بسیج وبسیجی منحصر به یك دوره و زمان خاص نیست بلكه این تفكر ناب در تمامی عرصه ها و در تمام مقاطع زمانی حضور موثر داشته و خواهد داشت.