چند ماه است که سید ابوذر حسینی شهردار سابق داریون، جای خود را به علی رضا زارع داده تا او به عنوان شهردار داریون شناخته شود. حسینی اما خود به شهری بزرگتر رفته و شهردار سروستان شده است.حسینی تا زمانی که شهردار داریون بود موافقان و مخالفانی داشت. موافقان حسینی عملکرد او خصوصا در رابطه […]

چند ماه است که سید ابوذر حسینی شهردار سابق داریون، جای خود را به علی رضا زارع داده تا او به عنوان شهردار داریون شناخته شود.

حسینی اما خود به شهری بزرگتر رفته و شهردار سروستان شده است.حسینی تا زمانی که شهردار داریون بود موافقان و مخالفانی داشت.

موافقان حسینی عملکرد او خصوصا در رابطه با ساختن پارکها و مکانهایی مانند بولوار امام خمینی(ره) را نشانه توانایی های شهردار سابق داریون می دانستند و می دانند اما مخالفانش هم نظرهای خودشان را داشته و دارند.

دریافت عوارض بیش از اندازه برای ساخت و سازها در داریون از جمله مواردی است که همچنان از حسینی در میان مردم بیان می شود.

به همین دلیل سایت داریون نما دومین نظرسنجی خود را به عملکرد سید ابوذر حسینی شهردار سابق داریون اختصاص داده است.

سوال این نظر سنجی چنین است. عملکرد شهردار سابق داريون را چگونه ارزیابی می کنید؟

برای شرکت در این نظر سنجی کافی است به نوار کناری سمت راست سایت مراجعه کنید وبر روی گزینه مورد نظرتان کلیک کنید.

بینندگان عزیزی هم که می خواهند به صورت مشروح نظرات خود را در رابطه با شهردار سابق بیان کنند می توانند در قسمت نظرات همین مطلب دیدگاه های خود را در رابطه با سید ابوذر حسینی مطرح کنند .

خواهش ما از دوستانی که می خواهند در این رابطه نظر دهند این است که در نوشتن و مطرح کردن نظرات خود از هرگونه توهین و اظهار نظری که باعث آبروریزی افراد  شود اجتناب کنند زیرا چنین نظرات و دیدگاه هایی به نمایش گذاشته نخواهند شد.

البته آن دسته از بینندگان سایت داریون نما که مخالف شهردار سابق هستند می توانند با ارایه مدارک مطمئن گفته های خود را در سایت داریون نما منتشر کنند.

برای حسینی شهردار سابق داریون نیز این حق را قائل می شویم که اگر جوابیه ای در رابطه با اظهار نظر و دیدگاه های احتمالی شهروندان داریونی داشته باشد منتشر کنیم.