در حالی که اوایل هفته جاری علی رضا زارع شهردار داریون به دلیل آنچه عدم پرداخت عوارض و نداشتن پروانه ساختمانی دانشگاه آزاد داریون عنوان شد اقدام به پلمپ این ساختمان نیمه کاره کرد همه نگاهها به سمت سید ابوذر حسینی شهردار قبلی شهر داریون است. با وجود اینکه سید ابوذر حسینی ماه هاست  از […]

 در حالی که اوایل هفته جاری علی رضا زارع شهردار داریون به دلیل آنچه عدم پرداخت عوارض و نداشتن پروانه ساختمانی دانشگاه آزاد داریون عنوان شد اقدام به پلمپ این ساختمان نیمه کاره کرد همه نگاهها به سمت سید ابوذر حسینی شهردار قبلی شهر داریون است.

با وجود اینکه سید ابوذر حسینی ماه هاست  از داریون رفته و سکان شهرداری سروستان را در دست گرفته وضعیت پروانه و مجوز ساخت دانشگاه آزاد داریون نام او را دوباره بر سر زبانها انداخته است.

با توجه به اینکه آغاز به کار احداث ساختمان دانشگاه آزاد داریون در زمان حسینی انجام شده حالا این سوال مهم مطرح شده که چگونه شهردار سابق داریون مجوز و اجازه ساخت مکانی را داده که تازه حالا معلوم شده این مکان هیچ گونه مجوز یا پروانه ساخت ندارد؟!

با توجه به رسالت کار رسانه ای و این پرسش بی پاسخ، سایت داریون نما تلاش کرد با حسینی تماس برقرار کرده و حرف های او را در این خصوص برای آگاهی عموم مردم داریون انعکاس دهد. اما متاسفانه وی تماس های خبرنگار سایت داریون نما را بی پاسخ گذاشته است.

خبرنگار داریون نما وقتی نتوانست از طریق تلفن همراه حسینی با او تماس برقرار کند از طريق تماس با دفتر شهرداری سروستان اقدام کرد.اما با این روش نیز موفق به صحبت با حسینی نشد زیرا دفتروی اعلام کرد که وی در جلسه حضور دارد.

“خدادادی”مسوول روابط عمومی شهرداری سروستان که پاسخگوی تلفن دفتر شهرداری این شهر بود بوسیله خبرنگار ما در جریان موضوع اختلاف نظر بین دانشگاه آزاد و شهرداری داریون قرار گرفت و قرار شد تا این پیام را در اسرع وقت به حسینی که البته در شهرداری حضور داشت برساند و در سریع ترین زمان پاسخ خبرنگار ما را بدهد اما متاسفانه هیچ خبری از تماس حسینی یا لااقل دفتر وی نشد.

گفتنی است خبرنگار داریون نما طی دو ماه گذشته نیز بارها با شماره همراه حسینی و همچنین دفتر وی تماس گرفت تا درباره این موضوع حرفهای او را بشنود اما متاسفانه شهردار سابق داریون جوابگو نبود..

به هر روی سایت داریون نما به عنوان تنها رسانه رسمی منطقه داریون همچنان منتظر تماس و پاسخ حسینی  است تا وی به سوالات بی جواب ما در رابطه با نحوه اجازه ساخت مکانی که اصلا عوارضی پرداخت نکرده و پروانه ساختی هم نداشته پاسخ گوید.