سناریوی اختلاف بین شهردار و رییس دانشگاه آزاد داریون با پلمپ ساختمان دانشگاه آزاد داریون دوباره کلید خورد. به گزارش داریون نما پس از اختلاف چند ماهه  علی رضا زارع شهردار و روح الله افتخاری رییس دانشگاه آزاد داریون بر سر پرداخت عوارض ساخت ساختمان جدید دانشگاه آزاد ،چندی پیش خبر رسید که این اختلاف […]

سناریوی اختلاف بین شهردار و رییس دانشگاه آزاد داریون با پلمپ ساختمان دانشگاه آزاد داریون دوباره کلید خورد.

به گزارش داریون نما پس از اختلاف چند ماهه  علی رضا زارع شهردار و روح الله افتخاری رییس دانشگاه آزاد داریون بر سر پرداخت عوارض ساخت ساختمان جدید دانشگاه آزاد ،چندی پیش خبر رسید که این اختلاف ها پایان یافته و شهرداری به دانشگاه آزاد تخفیف داده تا دانشگاه آزاد مجاب به پرداخت عوارض شود.

اما ظاهرا این اختلاف ها همچنان پابرجاست. آنگونه که ما شنیده ایم دانشگاه آزاد داریون برای ساختمان جدید هیچ گونه مجوز و پروانه ساختمانی نداشته ضمن اینکه هیچ عوارضی هم پرداخت نکرده به همین دلیل مهندس زارع شهردار داریون خود شخصا به مکان احداث ساختمان دانشگاه آزاد رفته و این مکان را پلمپ کرده است.

با توجه به این اتفاق به نظر نمی رسد به این زودی ها اختلاف شهردار و رییس دانشگاه آزاد پایان پذیرد و باید منتظر اتفاقات بعدی در این زمینه باشیم.

در ارتباط با این گزارش بخوانید:نبرد دکتر و مهندس(كليك كنيد)