امروزحوالی ساعت یازده علی رضا زارع شهردار داریون در تماس تلفنی با مدیر سایت داریون نما حرف هایی زد که باعث تعجمان شد. او که بسیار عصبانی به نظر می رسید به صورتی که انگار ما نیروی زیر دستش هستیم با ما سخن گفت وگفت که شما حق ندارید از شهردار و شهرداری و حتی […]

امروزحوالی ساعت یازده علی رضا زارع شهردار داریون در تماس تلفنی با مدیر سایت داریون نما حرف هایی زد که باعث تعجمان شد.

او که بسیار عصبانی به نظر می رسید به صورتی که انگار ما نیروی زیر دستش هستیم با ما سخن گفت وگفت که شما حق ندارید از شهردار و شهرداری و حتی شورای شهر داریون انتقاد کنید!

شهردار داریون گفت که اگر من اراده کنم و بخواهم تا همین امروز عصر سایت داریون نما را تعطیل می کنم!

علی رضا زارع که با صدایی بلند با مدیر سایت داریون نما صحبت می کرد در حرفهایش گفت که اگر یک بار دیگر از شهرداری،شهردار و شورای شهر حرفی چه خوب چه بد بزنید سایت داریون نما را تعطیل می کنم!

شهردار داریون مطالب داریون نما را باعث تشویش اذهان عمومی دانست و گفت که:” شما دارید جو داریون را در آستانه انتخابات مجلس به هم می ریزید و من می توانم نامه بنویسم برای ادارات مسوول تا با شما برخورد کنند.”

زارع درحرفهای خود با مدیر سایت داریون نما حرفهای دیگری هم زد که فعلا به امانت نزد خود نگه می داریم. تا اگر لازم شد بعدا و با مدرك بيانش كنيم.

سخن ما با جناب شهردار این است: مگر سایت داریون نما چه کاری انجام داده که باعث تشویش اذهان عمومی و متشنج شدن جو داریون شده است؟

مگر انتقاد کردن صحیح و گوش زد نمودن ایرادها ایجاد تشنج محسوب می شود؟

مگر از هر مسوولی انتقاد شد باید بلافاصله گوشی تلفن را بردارد و منتقدان را تهدید به تعطیلی و… کند؟

مگر رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها نفرموده اند مسوولین خدمتگزاران ملت هستند؟

مگر در سايت داريون نما چيزي به جز ارزشهاي ناب ديني و انقلاب شكوهمند اسلامي بيان مي شود؟

اصلا شهردار داریون در چه جایگاه حقوقی قرار دارد که ما را تهدید می کند چند ساعته سایت داریون نما را تعطیل می کنم؟

مگر انتقاد از شهردار و شورای شهر جرم است؟

در کدام قانون آمده که نباید از شهردار و اعضای شورای اسلامی یک شهرانتقاد کرد؟

مگر شهردار و شورای شهرعاری از هرگونه خطا و اشتباه هستند؟

آیا این حرف که :چرا عکس شهردار در لوگو سایت شهرداری قرار گرفته مستوجب چنین برخورد تندی است؟

سایت داریون نما بارها-به گواهی آرشیو سایت-اعلام کرده که در مسیر رهبری معظم انقلاب گام بر می دارد و این را از افتخارات خود می داند.

ما وظیفه خود می دانیم به صورت پیوسته با حجت الاسلام عزیزي امام جمعه منطقه داریون در تماس باشیم. ایشان همواره ما را به ادامه این راه تشویق می کنند. هرچه باشد ایشان نماینده مقام معظم رهبری در داریون هستند.

حجت الاسلام عزیزی همواره با راهنمایی های خود ما را به مسیر صحیح هدایت می کند.

خوب است جناب شهردار بداند امام جمعه محترم داریون یکی از مشوقین اصلی ماست. اگر ایرادی به ما باشد ایشان حتما به ما می گوید.

آیا آقای زارع که به ما می گوید سایت داریون نما را تعطیل می کنم-خارج از اینکه توانایی این کار را دارد یا خیر-به عواقب این کار هم فکر کرده؟

به اطلاع شهردار داریون می رسانیم سایت داریون نمابه صورت رسمی در اداره ارشاد ثبت شده و مطالب ما و سایر سایتهایی که درارشاد ثبت شده اند بررسی می شود و اگر مشکلی باشد توسط اداره محترم ارشاد تذکر داده می شود؟

نمی دانیم تا کنون کدام انتقاد شدید سایت داریون نما باعث شده تا شهردار اینگونه برآشوبد؟

و….

این گزارش کوتاهی بود به مردم عزیز داریون که در جریان مسایل رخ داده بین شهردار و سایت داریون نما قرار بگیرند .

این را هم بگوییم که شهردار داریون به ما گفته که صبح پنج شنبه13 بهمن ماه مدیر سایت داریون نما را به اداره ارشاد فراخواهد خواند و از او شکایت خواهد کرد.

به هر حال ما منتظر نشسته ايم و دست روي دست گذاشته ايم ببينيم جناب شهردار كي تصميم مي گيرد تعطيلمان كند!

حرف آخر خود را خطاب به علي رضا زارع شهردار داريون بيان مي كنيم:

آقاي شهردار فكر نكنيد با يك تماس و تهديد شما ،ما از راه خود كه همانا پي گيري مطالبات مردم داريون از مسووليني چون شماست كوتاه مي آييم. اتفاقا اين كارها ما را در ادامه راهمان تشويق مي كند. مطمئن باشيد و شك نكنيد روال انتقادي داريون نما نسبت به شما،شوراي شهر و ساير مسوولان داريون قطره اي كم نخواهد شد.

اگر جايي ديديم كه حق مردم تضييع مي شود حتما بيان خواهيم كرد ونه ازشما و نه از هيچ مسوولي كه در داريون مشغول به فعاليت است واهمه نداريم.

نکته مهم:فایل صوتی مکالمه شهردار داریون و مدیر سایت داریون نما موجود است و در صورت نیاز در سایت داریون نما منتشر می شود تا مردم شریف داریون خود این مکالمه و حرفهای شهردارداریون و مدیر سایت داریون نما را بشنوند و درباره آن قضاوت کنند.