حجت الاسلام عزيزي امام جمعه منطقه داريون  از فعاليت پايگاه خبري-تحليلي داريون نما تقدير كرد. امام جمعه داريون كه با مدير سايت داريون نما گفت و گو مي كرد با اشاره به اين نكته كه سايت داريون نما همواره پيرو منويات مقام معظم رهبري است و بدون چشم داشت و غرض ورزي به بيان مشكلات […]

حجت الاسلام عزيزي امام جمعه منطقه داريون  از فعاليت پايگاه خبري-تحليلي داريون نما تقدير كرد.

امام جمعه داريون كه با مدير سايت داريون نما گفت و گو مي كرد با اشاره به اين نكته كه سايت داريون نما همواره پيرو منويات مقام معظم رهبري است و بدون چشم داشت و غرض ورزي به بيان مشكلات مردم محروم داريون مي پردازد، فعاليتهاي فرهنگي سايت داريون نما را مورد تشويق قرار داد.

وي در بخشي از سخنان خود گفت مسوولين و مردم بايد قدر چنين فرصت فرهنگي را بدانند. امام جمعه داريون اضافه كرد داريون نما تا كنون توانسته وظايف خود را به خوبي انجام دهد و اينجانب به عنوان امام جمعه داريون از اين سايت ارزشي حمايت مي كنم و هميشه برايشان از درگاه خداوند سبحان دعا مي كنم تا در ادامه كارهايشان براي مردم و منطقه موفق باشند.

حجت الاسلام عزيز ي با اشاره به اينكه هر كاري مشكلات خاص خود را دارد خطاب به مدير سايت داريون نما گفت كه نبايد از تهديدهاي احتمالي بهراسيد و تا زماني كه براي رضاي خدا كار مي كنيد خداوند پشت و پناهتان است.

امام جمعه داريون در پايان گفت و گوي خود با مدير سايت داريون نما از وي خواست با جديت به كار خود ادامه دهد و هر جا و هر مسوولي كه در داريون نياز به انتقاد و تذكر داشت فروگذار نكند.