امروز همه آمده بودند. پیر و جوان و زن و مرد و کودک٬ همه آمده بودند. يكي به همراه  همسرش آمده بود و دوقلوهایشان را در آغوش داشتند تا ثابت کنند که کودکانشان را از همین الان انقلابی بار می آوردند. پیرزنی هم که تصویر امام خامنه ای را در دست داشت مشتش را گره […]

امروز همه آمده بودند. پیر و جوان و زن و مرد و کودک٬ همه آمده بودند. يكي به همراه  همسرش آمده بود و دوقلوهایشان را در آغوش داشتند تا ثابت کنند که کودکانشان را از همین الان انقلابی بار می آوردند. پیرزنی هم که تصویر امام خامنه ای را در دست داشت مشتش را گره کرده بود می گفت مرگ بر آمریکا تا او هم به سهم خود ثابت کند که تا روزهای آخر حیاتش هم پای نظام ایستاده است. اما جوانان … جوانان را چگونه می شود توصیف کرد؟

امسال جوان های نسل سومی با عکس نماد نسل سومی ها آمده بودند. شهید احمدی روشن که دژخیمان صهیونیست او را شهید کرده بودند٬ امسال تصویرش نماد افتخار جوانان ایرانی بود تا به همه ثابت کنند که برخلاف تبلیغات دشمن٬ جوانان پای انقلاب ایستاده اند و در صحنه اند. آن ها با تصویر شهید احمدی روشن می خواستند به همه عالم بگویند٬ ما هم آماده شهادتیم.

مردم داريون امسال پرشورتر از همیشه از مقابل منطقه مقاومت بسيج داريون تا محل مصلاي بزرگ نماز جمعه یکپارچه حضور داشتند. شعارهایشان امسال بیشتر از همیشه بوی مقاومت می داد. مردم آمده بودند بگویند که در مقابل همه تحریم ها و فشارهای روانی دشمن٬ نه تنها کم نیاورده اند که با وجود رهبری چون سید علی خامنه ای٬ پرشورتر از همیشه در صحنه حاضرند.

می شد امروز برکت خون  شهداي ولایتمدار داريون را خیابان های داريون  به عینه دید. خون شهید همیشه جاری است. این جمله امروز بر همگان ثابت شد.

دشمن اما امروز به خوبی فهمید که با این ملت و با این امام٬ نمی شود کاری کرد. مردم پا به کار امام اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عكس ها: محسن شكوهي