نوشته سيزدهم:نمی دانم دقیقا چند سال پیش بود.شاید حدود هشت سال،البته کمتر و بیشترش خيلي فرقی نمی کند. آن سالها خبردار شدم که یک جوان اهل روستای دودج توانسته در المپیاد ریاضی، در کشور آمریکا مقام جهانی کسب کند. خلاصه آن روزها هم من و هم سایر داریونی ها و دودجی ها به خود می […]

نوشته سيزدهم:نمی دانم دقیقا چند سال پیش بود.شاید حدود هشت سال،البته کمتر و بیشترش خيلي فرقی نمی کند. آن سالها خبردار شدم که یک جوان اهل روستای دودج توانسته در المپیاد ریاضی، در کشور آمریکا مقام جهانی کسب کند.

خلاصه آن روزها هم من و هم سایر داریونی ها و دودجی ها به خود می بالیدیم که یک جوان اهل منطقه توانسته در المپیاد ریاضی جهانی آن هم در کشور آمریکا برای ایران افتخار کسب کند.

یادم می آید برای استقبال از او حجت الاسلام صفری امام جمعه اسبق داریون و جمعی از مسوولین داريون و مردم به فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز مراجعه کرده و استقبال خوبی هم از این جوان دودجی به عمل آورده بودند.

دیروز که به آرشیو عکس هایم نگاه می کردم عکسی از مراسم استقبال از این جوان دودجی به چشمم خورد که شد سوژه امروز بخش” نوشته های شبانه یک داریونی”.

يكي دو ماه از این ماجرا گذشت که شایعه شد آن جوان دودجی اصلا به آمریکا نرفته که بخواهد در المپیاد جهانی مقام کسب کند و… اين ماجرا به كل تكذيب شد!

به هر حال این هم شایعه ای بود که در این باره مطرح شد. حالا ما خیلی دوست داریم بدانیم این عزیز الان کجاست و چکار می کند؟

مي شود پيش بيني كرد کسی که در المپیاد جهانی ریاضی مقام کسب می کند حتما الان یا در همان آمریکا و کشورهای اروپایی است یا در بهترین دانشگاه و موسسه های علمی ایران در تهران مشغول به کار است.!

اگر از او خبر دارید در قسمت نظرات بنویسید.