با سلام خدمت مسوولين سايت داريون نما اميدوارم كه در ادامه راهتان برقرار باشيد و از برخي مسايل كه توسط بعضي مسوولين شهر بيان مي شود نرجيد. من تقريبا از اول افتتاح سايت داريون نما هر شب به اين سايت سر مي زنم و مطالبش را مي خوانم اعتقاد دارم سايت داريون نما در حد […]

با سلام خدمت مسوولين سايت داريون نما اميدوارم كه در ادامه راهتان برقرار باشيد و از برخي مسايل كه توسط بعضي مسوولين شهر بيان مي شود نرجيد.

من تقريبا از اول افتتاح سايت داريون نما هر شب به اين سايت سر مي زنم و مطالبش را مي خوانم اعتقاد دارم سايت داريون نما در حد بالايي است و حتي مي تواند بهتر از اينها هم باشد.

اما موضوعي كه باعث شد براي شما ايميل بزنم نظر خواهي بود كه هفته گذشته درباره ناصر شرفي رييس شوراي شهر داريون انجام داده بوديد كه در آن نظر سنجي به نظرم نسبت به اين عضو شورا بي مهري شده بود. البته نمي خواهم مسوولين سايت داريون نما را مقصر بدانم زيرا با توجه به آشنايي نسبتا زيادي كه به كامپيوتر و كلا اينترنت دارم مي دانم سيستم نظر خواهي قابل دست كاري نيست. صحبت من اين است آنهايي كه در اين نظر سنجي شركت كردند چندان به عدالت قضاوت نكرده بودند.

بنده به شخصه بارها ديده ام كه يكي از فعال ترين اعضاي شوراي اسلامي شهر داريون همين آقاي ناصر شرفي است. و از آن مهمتر همواره در نماز جمعه هم شركت دارد و البته مانند اغلب اعضاي شورا ساكن شيراز نيست و در همين داريون اقامت دارد.

بارها شنيده ام كه مردم به شوراي شهر مراجعه كرده اند و مثلا نياز به يك امضا داشته اند و شرفي اين كار را انجام داده حالا شما حساب كنيد يك روز اگر وي نباشد مردم بايد چه كار كنند.

از اعضاي شوراي شهر داريون آقاي بهرام هوشيار كه ساكن شيراز و مسوول امور تربيتي ناحيه 4 شيراز شده و حسابي سرش شلوغ است. آقاي افتخاري هم به نظر مي رسد آن قدر در دانشگاه آزاد مشغله دارد كه به شورا نرسد. آقاي حجت الاسلام هاشمي هم كه ظاهرا همواره در سفرهاي زيارتي هستند. خانم چاووش زاده هم كه ساكن شيراز است و كمتر مي تواند در داريون باشد. و تنها اين ناصر شرفي است كه بيشترين حضور را دارد.

وظيفه شهروندي ام ايجاب مي كرد كه اين واقعيت را بنويسم با اين آرزو كه ما هميشه بر مدار حق گام برداريم.

از شما خواهش مي كنم به دليل اينكه اين مطلب حمل بر چاپلوسي نشود نامم را بيان نكنيد و حتي اگر آقاي شرفي هم از شما نامم را پرسيد به وي نگوييد.

با سپاس مجدد

يك شهروند داريوني