امروز صبح با حضور جمعی از مسوولین و طی مراسم بسیارویژه ای پیشرفته ترین،مجهزترین،باکلاس ترین وبهترین پمپ بنزین دنیا در شهر داریون افتتاح شد. به گزارش خبرنگاران ما این پمپ بنزین قابلیت های ویژه ای دارد. در این پمپ بنزین رانندگان وقتی وارد آن می شوند نیازی به پیاده شدن از خودرو خود ندارند. بدین […]

امروز صبح با حضور جمعی از مسوولین و طی مراسم بسیارویژه ای پیشرفته ترین،مجهزترین،باکلاس ترین وبهترین پمپ بنزین دنیا در شهر داریون افتتاح شد.

به گزارش خبرنگاران ما این پمپ بنزین قابلیت های ویژه ای دارد. در این پمپ بنزین رانندگان وقتی وارد آن می شوند نیازی به پیاده شدن از خودرو خود ندارند. بدین صورت که دستگاه هوشمندی در ورودی آن نصب شده که مجهز به سنسوری بسیار حساس است.

این دستگاه رمز کارت شما را در حالی که کارت سوخت شما درون جیبتان قرار دارد می خواند و همچنین پس از سوخت گیری مبلغ بنزین را بر اساس لیتر از کارت عابربانکتان آن هم به صورت اتوماتیک و در حالی که کارت پرداخت شما درون جیبتان قرار دارد کسر می کند!

در کنار پمپ های بنزین آدم آهنی های بسیار پیشرفته ای قرار داده شده اند که خودشان مراحل باز کردن درب باک،بنزین زدن و بستن درب باک خودرو شما را انجام می دهند.

گزارش ها حاکی از این است که گردشگران بسیاری از سراسر دنیا با شنیدن قابلیتهای این پمپ بنزین قصد دارند از کشورهایشان وارد داریون شوند و این پمپ بنزین منحصر بفرد را از نزدیک تماشا کنند.

گزارش دیگری نیز حاکی است که به همین دلیل-استقبال بی شمار گردشگران از این پمپ بنزین- قرار است اداره فرودگاه های کشورکلنگ احداث فرودگاه داریون را به زودی به زمین بزند تا گردشگران خارجی از مقصد به صورت مستقیم وارد داریون شوند.

از اسپانیا هم خبر می رسد نمایندگان مجلس این کشور با یک پرواز چارتر قصد دارند خودشان را به داریون برسانند و یکی از عجایب صنعتی دنیای مدرن را از نزدیک شاهد باشند.

به گزارش خبرنگاران ما، کارشناسان حوزه گردشگری عقیده دارند پمپ بنزین مجهز داریون می تواند  با جذب گردشگران مختلف از سراسر جهان که برای دیدار از این پدیده به داریون می آیند سالانه میلیاردها دلار سود وارد داریون کند و با سود حاصل از این کار می توان به راحتی داریون را به یک شهر مدرن صنعتی تبدیل کرد.

حتی شنیده می شود با درآمد گردشگری این پمپ بنزین قرار است به زودی کلنگ آغاز به کار ورزشگاه مسقف داریون به زمین زده شود. این ورزشگاه که سقف دارد از بهترین نوع چمن مصنوعی برخوردار بوده و گنجایش آن 78 هزار نفر اعلام شده است.

در آینده سعی می کنیم خبرهای تکمیلی تری از این پمپ بنزین خدمت شما ارایه کنیم.