شب برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی یک پیامک به طرز گسترده ای بین داریونی ها ردوبدل می شد. پیامک اما حاوی این مطلب بود :”با رای به جعفر قادری به بخش شدن داریون کمک کنید”. البته داریونی ها در دور قبل مجلس نیز رای خوبی به دکتر قادری داده بودند و انصافا دکتر […]

شب برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی یک پیامک به طرز گسترده ای بین داریونی ها ردوبدل می شد.

پیامک اما حاوی این مطلب بود :”با رای به جعفر قادری به بخش شدن داریون کمک کنید”.

البته داریونی ها در دور قبل مجلس نیز رای خوبی به دکتر قادری داده بودند و انصافا دکتر قادری هم نسبت به سایر نمایندگان برای داریون تلاش های بیشتری انجام داده بود.

در این دوره نیز دکتر قادری بعد از کاندیداهای داریونی(یاری فر- زارع) بیشترین رای را در داریون به دست آورد که این مهم نشان از اعتماد و علاقه داریونی ها به این نماینده مجلس شورای اسلامی دارد.

بخش شدن داریون آرزویی است که سالهاست مردم این منطقه با آن زندگی می کنند و قطعا هرفرد و یا هر مسوولی که بتواند آنها را به این مهم برساند تا سالها در یاد و خاطر داریونی ها باقی خواهد ماند.

با توجه به اینکه در بین نمایندگان مجلس، دکتر قادری بیشتر پی گیر این ماجرا بوده حالا مردم داریون از او انتظار دارند که تلاش خود را بیشتر کند و با همت اهالی این منطقه موفق به هموار کردن ناهمواری ها بر سر راه بخش شدن داریون شود.

این مهم اما تنها به وسیله دکتر قادری قابل انجام نیست و یک همت همگانی می طلبد. مردم داریون باید خود پی گیر این مطالبه به حق باشند و امثال دکتر قادری را یاری دهند تا داریون هرچه سریعتر مرحله بخش شدن را پشت سر گذارد.

از دکتر قادری هم انتظار می رود پی گیریهای خود را در این رابطه چند برابر کند و از هر راهی که ممکن است به تحقق این کار مهم کمک نماید.

مردمان داریون می گویند نمایندگان ما در مجلس همین که بتوانند داریون را به بخش تبدیل کنند ما خواسته دیگری از آنان نداریم زیرا با بخش شدن داریون به صورت اتوماتیک امکانات خوبی به این منطقه سرازیر می شود.

آیا دکتر قادری و البته سایر نمایندگان این آرزوی به حق مردم منطقه داریون را به سرانجام می رسانند؟

گذشت زمان این مهم را نشان خواهد داد…