بهرام کرمدار سال 78 با فراگیری  دانش داوری به صورت جدی وارد فوتبال شد. او که علاقه خاصی به ورزش و خصوصا فوتبال داشت در ادامه، قابلیت های خود را در مدیریت ورزش نشان داد. به گزارش  سایت”داریون نما” این داریونی پرتلاش در مقطعی به عنوان مدیر اولین مدرسه فوتبال هیات فوتبال استان فارس برگزیده […]

بهرام کرمدار سال 78 با فراگیری  دانش داوری به صورت جدی وارد فوتبال شد. او که علاقه خاصی به ورزش و خصوصا فوتبال داشت در ادامه، قابلیت های خود را در مدیریت ورزش نشان داد.

به گزارش  سایت”داریون نما” این داریونی پرتلاش در مقطعی به عنوان مدیر اولین مدرسه فوتبال هیات فوتبال استان فارس برگزیده و مشغول به کار شد. او توانست با ارایه طرح های ابتکاری و مناسب فصلی جدید درنحوه اداره و مدیریت مدارس فوتبال فارس ایجاد کند.

بهرام کرمدار اما در ادامه با بروز توانایی های خود به عنوان مسوول کنترل و بلیط فروشی لیگ برترفوتبال کشور در استان فارس انتخاب شد.

او همچنین در ادامه مسیر رو به جلو خود از سوی سید محمد هادی آیت اللهی(نائب رییس اول فدراسیون فوتبال ایران و رییس هیات فوتبال استان فارس) به عنوان مدیر خزانه داری هیات فوتبال استان فارس منصوب شد. پست مهمی که باعث شده تا کرمدار از ارکان اصلی هیات فوتبال استان فارس به حساب آید.

کرمدار بسته به توانایی و مسوولیت هایش همواره در زمینه اختصاص امکانات ورزشی هوای شهر و منطقه اش را داشته و تا حد توان کارهای خوبی برای ورزش داریون انجام داده است.

او نشان داده که می تواند پله های ترقی را به سرعت طی کند. این مهم را می توان با نگاهی به عملکرد او طی چند سال اخیر دريافت.

سایت داریون نما آرزو می کند این داریونی عزیز بتواند به مسیر پیشرفت خود ادامه دهد و در آینده ای نه چندان دور بهرام کرمدار در پست های بالاتری قرار گیرد.

برای بهرام کرمدار و سایر داریونی ها در هر کجا که هستند آرزوی سلامت،تندرستی و پیشرفت می کنیم.