بی شک شما بینندگان عزیز سایت داریون نما بزرگترین سرمایه ما هستید.این شما هستید که با مراجعه به سایت، ما را در ادامه این راه تشویق می کنید. خوشبختانه از ابتدای رونمایی و راه اندازی سایت داریون نما که هنوز به 6 ماه نرسیده، این سایت همواره حرکتی روبه جلو داشته و روزبه روز بر […]

بی شک شما بینندگان عزیز سایت داریون نما بزرگترین سرمایه ما هستید.این شما هستید که با مراجعه به سایت، ما را در ادامه این راه تشویق می کنید.

خوشبختانه از ابتدای رونمایی و راه اندازی سایت داریون نما که هنوز به 6 ماه نرسیده، این سایت همواره حرکتی روبه جلو داشته و روزبه روز بر تعداد مخاطبانش افزوده شده است.

روزانه حدود 2000 بازدید از سایت داریون نما باعث شده تا داریون نما در قامت یکی از پربیننده ترین سایتهای محلی ایران جلوه کند.

طی 10 روز  گذشته رتبه داریون نما در مرجع جهانی رسمی تعیین رتبه سایتها پیشرفت خیره کننده ای داشته به نحوی که از حدود 10 روز پیش تا کنون سایت داریون نما نزدیک به 40 هزارسایت را پشت سر گذاشته بدان معنی که طی هفته گذشته از 40 هزار سایت از لحاظ میزان بازدید پیشی گرفته ایم.

هرچند می دانیم هنوز تا ایده آل های مورد نظرمان فاصله داریم  و تلاش می کنیم با همراهی شما خوبان سرعت روبه جلو داریون نما شتاب گیرد.

این نوید را هم می دهیم که در آغاز سال جدید سایت داریون نما جامه نو خواهد پوشید و با سروشکلی کاملا متفاوت به شما ارایه خواهد شد.

پوسته و قالب جدید داریون نما در تهران در حال طراحی است و ان شاالله همانگونه که گفتیم از ابتدای سال جدید مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

این گزارشی بود به شما مخاطبان عزیز که دلیل وجود،حضور و ادامه راه “داریون نما” هستید.