تحريريه داريون نما/ وقتي اتفاقي براي مردم مهم باشد به جد پي گير آن مي شوند و از هر طريقي كه شده دوست دارند درباره آن اتفاق كسب اطلاع كنند. انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي براي مردم بسيار مهم بود. در مرحله اول حضور گسترده در انتخابات و در مرحله بعد اطلاع از تعداد […]

تحريريه داريون نما/

وقتي اتفاقي براي مردم مهم باشد به جد پي گير آن مي شوند و از هر طريقي كه شده دوست دارند درباره آن اتفاق كسب اطلاع كنند.

انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي براي مردم بسيار مهم بود. در مرحله اول حضور گسترده در انتخابات و در مرحله بعد اطلاع از تعداد آرا كانديداها.

در شيراز و داريون نيز همين گونه بود. مردم انقلابي اين دو شهر پس از آنكه با حضور پرشور خود در انتخابات يك بار ديگر بزرگي و عظمت انقلاب اسلامي ايران را نشان دادند در ادامه نيز دوست داشتند به سرعت از نتيجه انتخابات با خبر باشند.

در اين ميان بهترين وسيله بهره گيري از اينترنت بود.

سايت داريون نما با رصد نتايج لحظه به لحظه انتخابات شيرازسعي كرد به صورت لحظه اي اين آمار را به بينندگاني تقديم كند كه تشنه دريافت اطلاعاتي درباره نتايج انتخابات شيراز بودند.

“خبر” وقتي “خبر” است و وقتي براي بيننده ارزش دارد كه در كمترين زمان به اطلاع مخاطب برسد. در اين ميان سايت داريون نما با كمك تعدادي از دوستان خود و همچنين رصد يكي دو سايت خبري توانست به اين نياز پاسخ گويد و بدين وسيله به دو هدف خود برسد.

هدف اول ما اطلاع رساني به موقع به مردم بود كه به ياري خدا اين مهم تقريبا محقق شد.

هدف دوم اما استفاده از اين موقعيت بي بديل براي شناساندن سايت داريون نما  و در اصل شناساندن منطقه داريون به مخاطبان بود.

به دليل مهم بودن نتايج انتخابات براي مردم شيراز آنها با مراجعه به اينترنت و سرچ در موتورهاي جستجوگر به دنبال نتايج انتخابات شيراز بودند كه طبعا سايت داريون نما به همراه يكي دو سايت ديگر شيراز بلافاصله در دسترس آنان قرار مي گرفت .

شايد جالب باشد بدانيد كه ركورد بازديد كننده سايت داريون نما سه روز پس از انتخابات شكست و داريون نما در شب پانزدهم اسفند  نزديك به 120 هزار بازديد داشت.

حجم استقبال مردم به حدي بود كه حوالي ساعت 1و30 دقيقه تا 3 بامداد 15 اسفند به دليل مراجعه بسيار و همزمان تعداد بسياري از كاربران، در ساعات ذكر شده سايت داريون نما از دسترس خارج شد.

اين استقبال در چند روز انتخابات بسيار چشمگير بود . به نحوي كه طي چهار روز265 هزار بازديد داشتيم كه اين ركوردي بي نظير براي داريون نما به حساب مي آيد.

اين استقبال اما باعث شد تا رتبه سايت داريون نما در آلكسا (مرجعه رسمي تعيين رتبه سايتها در دنيا) به صورت چشم گيري كاهش يابد و از 10 هزار سايت پيشي بگيرد.

اميدواريم با همراهي شما در آينده نزديك داريون نما را كامل تر و به بهتر به مخاطبان عزيز خود عرضه كنيم.