خبر و عكس:رحيم قرباني/ آيين افتتاحيه کارگاه آموزش روزنامه نگاری در فرهنگسرای داریون برگزار شد. به گزارش داريون نما در جلسه افتتاحيه  اين كارگاه حجت الاسلام عزيزي امام جمعه منطقه داريون  طي سخناني گفت: منطقه داریون با وجود اینکه در فاصله نزدیکی به مرکز استان قرار دارد ولی بسيار محروم است و بايد مسايل و […]

خبر و عكس:رحيم قرباني/

آيين افتتاحيه کارگاه آموزش روزنامه نگاری در فرهنگسرای داریون برگزار شد.

به گزارش داريون نما در جلسه افتتاحيه  اين كارگاه حجت الاسلام عزيزي امام جمعه منطقه داريون  طي سخناني گفت: منطقه داریون با وجود اینکه در فاصله نزدیکی به مرکز استان قرار دارد ولی بسيار محروم است و بايد مسايل و مشكلات اين منطقه به صورت وسيع در رسانه ها پوشش يابد.

وی افزود:سايت داریون نما جرقه ای بود تا به وسیله آن از پتانسیل  افراد استفاده شود و اخباراین منطقه مرزها را درنوردد و در همه جا گسترش يابد.

امام جمعه داريون همچنین از مدیر سایت داریون نما به دلیل راه اندازی اين سایت تشکركرد و بزرگترین پشتوانه داريون نما را توکل به خدا دانست.

حجت الاسلام عزيزي اظهار داشت:معتقدم سايت داريون نما يكي از بزرگترین کارهاي فرهنگی انجام شده در اين منطقه است كه بايد از آن به نحو مطلوب و در جهت خدمت به مردم استفاده كرد.

در پایان مراسم بهرام کرمدار(مدیر خزانه داری هیات فوتبال فارس) که به دعوت فرهنگسرای داریون در این مراسم حضور داشت ضمن تقدير از راه اندازی داریون نما از اختصاص بودجه ای جهت ورزش بانوان در منطقه داریون خبر داد.

همچنين در ابتداي اين مراسم رضا رستمي مسوول فرهنگسراي گلهاي باغ نبوت به حاضرين و ميهمانان خوش آمد گفت.