رحيم قرباني/   چهارشنبه گذشته حدود ساعت 6عصر از منزل خارج و پس ازچند دقیقه  به قصد تعویض روغن راهی میدان شهدا شدم.  به نزدیکی میدان که رسیدم متوجه شدم چهار موتور سوار ابتدای خیابان خلیج فارس (خالد آباد خودمان) ایستاده اند و مشغول بحث و گفتگو از نوع دعوا هستند .  یکی از آن دو نفری که […]

رحيم قرباني/
 
چهارشنبه گذشته حدود ساعت 6عصر از منزل خارج و پس ازچند دقیقه  به قصد تعویض روغن راهی میدان شهدا شدم.
 به نزدیکی میدان که رسیدم متوجه شدم چهار موتور سوار ابتدای خیابان خلیج فارس (خالد آباد خودمان) ایستاده اند و مشغول بحث و گفتگو از نوع دعوا هستند .
 یکی از آن دو نفری که مشغول بحث بودند به هر نحوی که بود قصد داشت از این کار پرهیز کند ولی نفر دوم کوتاه نمی آمد. در همین لحظه نفردوم با ساطوری که داشت به سمت نفر اول حمله ور شد وآ ن بنده خدا هم از ترس جان پا به فرار گذاشت.
 
 
 از آنجا که نظر لطف خداوند بود برادر بزرگتر آن فردی که با ساطور حمله می کرد از راه رسید تا برادر خود را از این کار منصرف کند اما مگر برادر كوچك تر کوتاه می آمدو تا می توانست انواع و اقسام فحش ها را نثار اين بنده خدا كرد.
 خلاصه برادر بزرگتر هر طوری بود آرامش کرد ولی موتور بنده خدا را با لگد و زدن چند ضربه ساطور  نابود کرد.
البته از این مسائل هر چند وقت یکبار در داریون اتفاق می افتد .
كاش مسوولين محترم ارشد نيروي انتظامي استان فارس هرچه سريعتر نسبت به احداث يك كلانتري در شهر داريون اقدام كنند.
اين گفته نفي زحمتهاي بسيار برادران پاسگاه انتظامي دودج نيست. زيرا همه مي دانيم آنها وظيفه خود را به درستي انجام مي دهند اما به نظر مي رسد براي منطقه اي به بزرگي داريون نياز به يك كلانتري بزرگ تر با تعداد نيروهاي بيشتر است.
اميدواريم اين خواسته مردم شريف داريون هر چه زودتر رنگ واقعيت به خود بگيرد.
بدان اميد.