جلسه شوراي اسلامي شهر داريون روز گذشته در حالي برگزار شد كه در حاشيه آن برخي از اعضاي شورا به انتقاد از سايت داريون نما پرداختند. در اين جلسه تمام اعضا  حاضر شوراي اسلامي شهر داريون، شهردار و همچنين وكيل حقوقي شهرداري به ايراد سخن پرداختند.  آن چه در ادامه مي خوانيد گزارش خبرنگار داريون […]

جلسه شوراي اسلامي شهر داريون روز گذشته در حالي برگزار شد كه در حاشيه آن برخي از اعضاي شورا به انتقاد از سايت داريون نما پرداختند.

در اين جلسه تمام اعضا  حاضر شوراي اسلامي شهر داريون، شهردار و همچنين وكيل حقوقي شهرداري به ايراد سخن پرداختند.

 آن چه در ادامه مي خوانيد گزارش خبرنگار داريون نما مجتبي ظهرابي است . خواندن اين گزارش خالي از لطف نيست.

***

جلسه شورای شهر داریون عصر چهار شنبه ۱۷ خرداد ۹۱ با حضور شهردار وشورای داریون برگزار شد.

 به گزارش داريون نما در اين جلسه ابتدا ناصر شرفی رییس شورای اسلامی شهر داریون ضمن تقدیر از شهرداری داریون وسایر دست اندرکاران برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی و میلاد امام علی(ع)گفت :خوشبختانه این دو مراسم به نحو مطلوب وشایسته ای برگزار شد و مردم فهیم داریون نیز استقبال خوبی داشتند.

 وی افزود::باتوجه به در پیش بودن اوقات فراغت همکاران درفصل تابستان باید طوری برنامه ریزی شود که مطالبات و حق وحقوق شهر داریون از نهادهایی مثل استانداری به صورت تمام و کمال جذب شود و این نیاز به پی گیری و تلاش بیشتر مسوولین شهر دارد .

رییس شورای شهر داریون با اشاره به ناتمام ماندن بسیاری از کارها مانند بحث اسناد ،مسکن مهروبخش شدن شهر داریون گفت:باید با هماهنگی وتلاش بیشتر این کارهای ناتمام را به اتمام برسانیم.

وی بخش شدن داریون را ملزم به پی گیری مجدانه دانست وگفت:علیرغم مراجعات مکرربنده به استانداری برای محقق شدن این مهم نیاز به تلاش بیشتر شهردار وسایر مسوولین شهر است که انشاءالله باید قبل از انتخابات ریاست جمهوری انجام پذیرد.

به گزارش داريون نما درادامه علی رضا زارع شهردار داریون از جذب بودجه ۷۰میلیون تومانی مدیریت بحران خبر داد وگفت:باتلاش وقدرت هرچه تمام تر پی گیر کارهای عمرانی شهر هستیم

 وکیل حقوقی شهرداری:طلب شهرداری از شرکاء پمپ بنزین وصول می شود

جوکار وکیل حقوقی شهرداری با ارایه گزارشی از عملکرد کاری خود اظهار داشت :کارهای حقوقی جهت پس گرفتن طلب ۴۵۰میلیون تومانی شهرداری از شرکاء پمپ بنزین انجام شده است.

شایان ذکراست که علت اصلی دیر راه اندازی شدن پمپ بنزین داریون بدهکاریهای همین شرکاءبوده است.

***

در حاشیه این جلسه انتقاد هایی نيز از سایت داریون نما مطرح شد

شرفي: داريون نما بايد باعث ايجاد همدلي شود

ناصر شرفی ضمن تقدیر از محاسن متعدد سایت داریون نما گفت:داریون نما باید طوری عمل کند که باعث نزدیکی دلهای مسوولین شود تا انشاءالله موجبات پیشرفت بهتر شهرمان فراهم آید.

روح الله افتخار:انتقادات داريون نما برعليه داريون است و هيچ سودي ندارد

روح الله افتخار دیگر عضو شورای شهر داریون نیز گفت:بسیاری از انتقادات سایت داریون نما بر علیه خود منطقه داریون تمام می شود وهیچ نفعی ندارد.

چاووش زاده:داريون نما بايد نيمه پر ليوان را هم ببيند تا مسولين دلگرم شوند

اشرف السادات چاووش زاده نیز در همین راستا گفت :بهتر است نیمه پر لیوان نیز دیده شود تا مسوولین هم با دلگرمی بیشتری تلاش کنند.

به گزارش داريون نما در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین هاشمی با نیم ساعت تأخیر وارد جلسه شد وبهرام هوشیارهم غایب بود.

این جلسه یک ساعت و دقيقه 15 به طول انجامید ورأس ساعت 18به اتمام رسید.