اولين دوره كارگاه روزنامه نگاري كه در محل مجتمع فرهنگي گلهاي باغ نبوت داريون برگزار مي شد پس از چهار هفته پايان يافت. به گزارش داريون نما در اين كارگاه آموزشي كه به اهتمام سايت داريون نما و همچنين دفتر نمازجمعه و مجتمع فرهنگي گلهاي باغ نبوت برگزار شد 15 نفر از علاقمندان به روزنامه […]

اولين دوره كارگاه روزنامه نگاري كه در محل مجتمع فرهنگي گلهاي باغ نبوت داريون برگزار مي شد پس از چهار هفته پايان يافت.

به گزارش داريون نما در اين كارگاه آموزشي كه به اهتمام سايت داريون نما و همچنين دفتر نمازجمعه و مجتمع فرهنگي گلهاي باغ نبوت برگزار شد 15 نفر از علاقمندان به روزنامه نگاري به صورت فشرده و عملي به تمرين مراحل مختلف روزنامه نگاري پرداختند.

خبرنويسي،تيترزني،سرمقاله و يادداشت نويسي در مطبوعات از جمله سرفصل هايي بود كه در اين كارگاه مورد بحث و تمرين قرار گرفت.

در آيين اختتاميه اين كارگاه حجت الاسلام والمسلمين عزيزي امام جمعه منطقه داريون با ابراز خوشحالي از برگزاري موفقيت آميز اين كارگاه از خبرنگاران حاضر در جلسه خواست تا از اين به بعد به صورت گسترده به بيان مسايل و مشكلات منطقه داريون بپردازند.

امام جمعه منطقه داريون همچنين از سايت داريون نما كه متولي برگزاري اين كارگاه بود تجليل كرد.

اين گزارش مي افزايد بهرام كرمدار(يكي از مسوولين هيات فوتبال استان فارس) نيز طي سخناني اظهار داشت: شما جوانان داريوني بايد بتوانيد خوب حرف بزنيد تا از حقتان دفاع كنيد.

وي ادامه داد:حرف بزنيد تا برنده شويد و از حرف زدن هراس نداشته باشيد. چرا كه همه چيز را همگان دانند و همگان هنوز متولد نشده اند.

به گزارش داريون نما در پايان اين كارگاه به شركت كنندگان گواهي حضور داده شد و از حاضرين در اين كارگاه با اهدا هدايايي تقدير شد.

در حاشيه:بهرام كرمدار كه فردي نكته سنج است امام جمعه منطقه داريون را غافلگير كرد و به مناسبت سالگرد تولد وي هديه اي به حجت الاسلام عزيزي اهدا كرد.

گفتني است روز چهارشنبه هفته گذشته سوم خردادماه سالگرد تولد حجت الاسلام عزيزي امام جمعه منطقه داريون بود.