در آستانه ميلاد با سعادت حضرت صاحب‌الزمان (عج)، كانون فرهنگي-هنري مسجد امام محمد تقي(ع)به همراه حوزه هفت امام موسي كاظم(ع)، پايگاه مقاومت سيد احمد خميني(ره) داريون وهمچنين سايت داريون نما به صورت مشترك اقدام به برگزاري مسابقه بزرگ ميلاد منجي عالم بشريت كرده اند. براي شركت در اين مسابقه مي بايست پس از پاسخ به […]

در آستانه ميلاد با سعادت حضرت صاحب‌الزمان (عج)، كانون فرهنگي-هنري مسجد امام محمد تقي(ع)به همراه حوزه هفت امام موسي كاظم(ع)، پايگاه مقاومت سيد احمد خميني(ره) داريون وهمچنين سايت داريون نما به صورت مشترك اقدام به برگزاري مسابقه بزرگ ميلاد منجي عالم بشريت كرده اند.
براي شركت در اين مسابقه مي بايست پس از پاسخ به سوالات ، رمز مسابقه را از كنار هم گذاردن حرف اول گزينه‌هاي صحيح كشف نماييد.


پاسخ سوالات و رمز مسابقه بايد از طريق پرسشنامه الكترونيكي قرار گرفته بر روي سايت داريون نما ثبت شود تا در قرعه‌كشي مسابقه در جشن ميلاد در روز نيمه شعبان شركت داده شويد.
براي سهولت كارشركت كنندگان در اين مسابقه، نمونه pdf سوالات مسابقه نيز گنجانده شده تا شما بتوانيد با گرفتن پرينت آن به راحتي و در فرصت مناسب با كشف رمز مسابقه،رمز آن را از طريق لينك مربوطه در سايت داريون نما ارسال كنيد.
گفتني است در پايان به 15 نفر از خواهران و همچنين 15 نفر از برادران(در مجموع 30 نفر) كارت هديه 200 هزار ريالي تقديم مي شود.

********
براي شركت در مسابقه بزرگ ميلاد منجي عالم بشريت اينجا كليك كنيد.

********

نكته بسيار مهم: در صورتي كه نتوانستيد به هر دليلي از طريق فرم الكترونيكي جواب رمز مسابقه را ارسال كنيد. مي توانيد رمز خود را به همراه نام و نام خانوادگي و اعلام يك شماره  تلفن (جهت تماس با شما) در قسمت نظرات همين مطلب ارسال كنيد. نظرات اين مطلب براي عموم نمايش داده نمي شود.

********

pdf مسابقه ميلاد منجي عالم بشريت

********
نكته مهم: فرصت پاسخ گويي به اين مسابقه تا ساعت 24 سيزدهم تيرماه 1391( برابر با 13 شعبان) است.