مسابقه بزرگ ميلاد منجي عالم بشريت كه به صورت مشترك از طرف کانون فرهنگی-هنری مسجد امام محمد تقی(ع)به همراه حوزه هفت امام موسی کاظم(ع)، پایگاه مقاومت سید احمد خمینی(ره) داریون وهمچنین سایت داریون برگزار شده است با استقبال بسيار خوب هموطنانمان در اقصي نقاط كشور مواجه شده است. به گزارش داريون نما اين روزها كشف […]

مسابقه بزرگ ميلاد منجي عالم بشريت كه به صورت مشترك از طرف کانون فرهنگی-هنری مسجد امام محمد تقی(ع)به همراه حوزه هفت امام موسی کاظم(ع)، پایگاه مقاومت سید احمد خمینی(ره) داریون وهمچنین سایت داریون برگزار شده است با استقبال بسيار خوب هموطنانمان در اقصي نقاط كشور مواجه شده است.


به گزارش داريون نما اين روزها كشف رمز و ارسال آن به سايت داريون نما براي شركت در قرعه كشي نهايي به يكي از كارهاي علاقمندان به مسابقات اينترنتي تبديل شده است.
با توجه به تبليغ اين مسابقه در خبرگزاري پارس فوتبال(پربيننده ترين خبرگزاري فوتبال ايران) چند سايت ديگر كه مخصوص درج مسابقات مختلف اينترنتي هستند نيز با انتشار اين مسابقه بر گرماي آن افزوده اند.
يكي از اين سايتها سايت “پاسخگر” است كه كاربرانش را به سمت سايت داريون نما و شركت در اين مسابقه هدايت مي كند.
تا كنون بيشترين شركت كننده از استانهاي تهران،و اصفهان بوده و از ساير استانها و شهرها مانند خراسان رضوي،سمنان،قم، اهواز و… نيز در اين مسابقه شركت كرده اند.
به گزارش داريون نما با نزديك شدن به سيزدهم تيرماه(زمان پايان مسابقه) روز به روز بر تعداد شركت كنندگان اين مسابقه افزوده مي شود.