با وجودی که عمر پایگاه خبری-تحلیلی داریون نما ( سایت داریون نما) هنوز به یک سال نرسیده اما با یاری خداوند بزرگ و همراهی مردم عزیز منطقه داریون و همچنین سایر کاربران غیرداریونی، خوشبختانه سایت داریون نما توانسته پیشرفت خوبی کرده و مخاطبان بسیاری به سوی خود جذب کند. ( پیج رنک الگوریتم گوگل برای […]

با وجودی که عمر پایگاه خبری-تحلیلی داریون نما ( سایت داریون نما) هنوز به یک سال نرسیده اما با یاری خداوند بزرگ و همراهی مردم عزیز منطقه داریون و همچنین سایر کاربران غیرداریونی، خوشبختانه سایت داریون نما توانسته پیشرفت خوبی کرده و مخاطبان بسیاری به سوی خود جذب کند.
( پیج رنک الگوریتم گوگل برای امتیاز دهی به سایت ها و وبلاگ ها است{ پیج رنک عددی از 0 تا 10 است} که هر چه این عدد بیشتر باشد امتیاز و ارزش آن سایت نیز بیشتر است).

به گزارش داریون نما و به استناد”پیج رنک گوگل” در میان سایتهای رسمی و پربیننده استان فارس سایت داریون نما با پیج رنک3 در میان پربیننده ترین سایتها قرار دارد.
نکته اول:داریون نما دربین تمامی سایتهایی که نامشان ذکر شده جوان ترین سایت محسوب می شود. در نتیجه اگر مثلا سایتی از پیج رنک 3 برخوردار باشد(پیج رنکی برابر با داریون نما) به دلیل اینکه سابقه بیشتری از سایت داریون نما دارد در رتبه پایین تری قرار می گیرد.
نکته دوم:پیج رنک سایتها از عدد صفر آغاز می شود و عدد 10 بالاترین پیج رنک است که البته تا کنون هیچ سایتی در دنیا به عدد 10 نرسیده است!
نکته سوم:برای اطمینان از صحت این خبر و چک کردن رتبه داریون نما می توانید به سایت رسمی گوگل رنک اینجا مراجعه کنید.
رتبه بندی سایتهای پربیننده استان فارس:
1-سایت کازرون نما(پیج رنک4)3سال سابقه
2-سایت داریون نما(پیج رنک3)10 ماه سابقه
3-سایت شیرازنا(پیج رنک3)2 سال سابقه
4-سایت شیرازه(پیج رنک3)2 سال سابقه
5-سایت روایت(پیج رنک3)2 سال سابقه
6-سایت عصر فارس(پیج رنک2)2 سال سابقه
7-سایت غریو(پیج رنک2)2 سال سابقه
8-سایت شیرازفوتبال(پیج رنک1)3 سال سابقه
9-سایت هیات فوتبال فارس(پیج رنک1)3 سال سابقه
10-سایت مرودشت آنلاین(پیج رنک1)3 سال سابقه