طي مراسمي با حضور امام جمعه داريون ،مربیان و دانش آموزان عضو کانون فرهنگی و تربیتی آموزش و پرورش داریون مراسم جشن پایانی فعالیتهای تابستانی این کانون در سالن مدرسه راهنمایی شهید خوش نژاد برگزار شد . به گزارش داريون نما دراین مراسم که تعدادی ازمدیران و اولیا ء دانش آموزان نیز حضور داشتند، امام […]

طي مراسمي با حضور امام جمعه داريون ،مربیان و دانش آموزان عضو کانون فرهنگی و تربیتی آموزش و پرورش داریون مراسم جشن پایانی فعالیتهای تابستانی این کانون در سالن مدرسه راهنمایی شهید خوش نژاد برگزار شد .
به گزارش داريون نما دراین مراسم که تعدادی ازمدیران و اولیا ء دانش آموزان نیز حضور داشتند، امام جمعه منطقه داریون طي سخناني با نقل حدیثی گفت: پدران انسان سه دسته اند 1- پدری که وجود تو از او است 2- پدری که دختر خود را به ازداوج تودر آورده است 3- پدری که تو را علم آموخته است .


وي در ادامه با تقدیر از فعالیتهای پربار کانون در فضل تابستان ، از 16 سال فعالیت صادقانه و مجدانه یو سف بذرافکن مدیر این کانون تشکر كرد و گفت ما باید همواره از خدمات صادقانه دیگران تشکر نمائیم و شکر گزار خداوند متعال باشیم .
در این مراسم يوسف بذرافكن مدیر کانون ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای تابستانی کانون، برنامه های تابستانی این کانون را فهرست وار بيان كرد: : برگزاری جشن ولادت امام زمان (عج) ،اجرای برنامه شاد گروهی در سه روز ، تشکیل غرفه ویژه کودکان و نوجوانان ،برنامه پرسش و پاسخ در موضوع انتظار و دوران غیبت امام زمان (عج ) ،دیدار با امام جمعه منطقه داریون ،کوه پیمایی ، برگزاری فوتبال جام رمضان ، مسابقه فرهنگی عطر ولایت ،تشکیل کلاسهای قرآن کریم ،نقاشی ،طراحی ،خوشنویسی ،کامپیوتر ، زبان انگلیسی ، فوتبال و تنیس روی میز. به گفته بذرافكن در مجموع 313 نفر از شهر داریون و حومه در این برنامه ها شرکت کرده بودند .


در ادامه برنامه چند نفر از کودکان اشعاری را در موضوعات مذهبی قرائت نمودند و در پایان جوایز مسابقات ورزشی ،برنامه های فرهنگی و هدایای نفرات منتخب و مربیان کانون به آنها اهدا شد.
لازم به یاد آوری بود که امام جمعه منطقه داریون علی رغم کسالت در این برنامه شرکت كرده بود.
گفتني است يوسف بذرافكن از عدم حضورمسوولین نمایندگی آموزش و پرورش داريون و اداره ناحیه چهار شیراز در اين مراسم گله داشت.