پنج شنبه 16 شهرويورماه طي مراسمي اختتاميه فعاليتهاي كانون فرهنگي وحدت آموزش و پرورش داريون برگزارشد. به گزارش داريون نما ويژگي اين مراسم خداحافظي يوسف بذرافكن پس از 16 سال از كانون وحدت بود. نكته مهم اما در اين برنامه عدم حضور هيچ فرد مسوولي از نمايندگي آموزش و پرورش داريون بود. به هر حال […]

پنج شنبه 16 شهرويورماه طي مراسمي اختتاميه فعاليتهاي كانون فرهنگي وحدت آموزش و پرورش داريون برگزارشد.
به گزارش داريون نما ويژگي اين مراسم خداحافظي يوسف بذرافكن پس از 16 سال از كانون وحدت بود.
نكته مهم اما در اين برنامه عدم حضور هيچ فرد مسوولي از نمايندگي آموزش و پرورش داريون بود.


به هر حال كانون وحدت متعلق به آموزش و پرورش است و در اين مراسم عدم حضور مسوولان نمايندگي آموزش و پرورش داريون به چشم آمد.
اين نكته اما در گزارش داريون نما از اين مراسم اختتاميه هم ذكر شد.
بلافاصله پس از انتشار اين گزارش در داريون نما “زارع” مسوول نمايندگي آموزش و پرورش داريون در تماس با داريون نما از برگزاري اين برنامه ابراز بي اطلاعي كرد!
وي گفت: هيچ كدام از مسوولين و كاركنان نمايندگي آموزش و پرورش داريون اصلا از برگزاري اين برنامه اطلاع نداشتيم كه بخواهيم در آن شركت كنيم.
زارع افزود: آقاي يوسف بذرافكن هيچ دعوتي چه به صورت مكتوب و چه به صورت تلفني از ما انجام نداد و اصولا ما از برگزاري اين مراسم اطلاع نداشتيم.
مسوول نمايندگي آموزش و پرورش داريون همچنين گفت: كانون وحدت زير نظر آموزش و پرورش است و ما از آقاي يوسف بذرافكن گله داريم كه چرا براي برگزاري اين برنامه نه ما را در جريان قرار داد و نه دعوتي كرد.