خبرنگار:علي مختاري| جشن روز جهانی کودک در مدرسه ابتدایی دخترانه شهید ابوطالب حسینی و با حضور دانش آموزان و معلمان این مدرسه برگزار شد. مدیر این مدرسه به خبرنگار داریون نما گفت:کودکان دنیای بسیار بزرگ و مهیجی دارند که می توانند در بازیهای کودکانه خود،شغل آینده خود را پیدا کنند و این مهم با همکاری […]

خبرنگار:علي مختاري|

جشن روز جهانی کودک در مدرسه ابتدایی دخترانه شهید ابوطالب حسینی و با حضور دانش آموزان و معلمان این مدرسه برگزار شد.

مدیر این مدرسه به خبرنگار داریون نما گفت:کودکان دنیای بسیار بزرگ و مهیجی دارند که می توانند در بازیهای کودکانه خود،شغل آینده خود را پیدا کنند و این مهم با همکاری مدرسه و خانوده های آنها میسر می شود.

جمیله پیکار،نقش خانواده در تربیت کودکان را بسیار موثر ارزیابی کرد واظهار داشت:خانواده ها با شناخت خصوصیات و اخلاق فرزندان خود ، باعث یادگیری بیشتر و نقش آفرینی آنها در آینده میشوند.

وی ادامه داد:ما هر ساله روز جهانی کودک را جشن می گیرم تا آینده روشن تری را برای انها تداعی کرده و جامعه ایی سالم و سرشار از شادی را برایشان بسازیم.

مدیر مدرسه ابتدایی دودج بیان داشت:به همین مناسبت مسابقات متنوعی از جمله کتابخانی ،نقاشی و ورزشی برگزار و در پایان جوایز نفیسی هم به رسم یادبود به نفرات برتر این مسابقات اهدا شد.