خبرنگار:مجتبی ظهرابی| جلسه این هفته شورای شهر داریون در غیاب شهردارداریون(به علت شرکت وی در همایش زیبا سازی ومنظر شهری دراستانداری)واشرف السادات چاووشی زاده برگزار شد. به گزارش داریون نما ناصر شرفی رییس شورای اسلامی شهر داریون در ابتدای این جلسه ضمن اعلام نفرت وانزجار از هتک حرمت و اهانت به پیامبر اعظم(ص)گفت:روز جمعه راهپیمایی […]

خبرنگار:مجتبی ظهرابی|

جلسه این هفته شورای شهر داریون در غیاب شهردارداریون(به علت شرکت وی در همایش زیبا سازی ومنظر شهری دراستانداری)واشرف السادات چاووشی زاده برگزار شد.
به گزارش داریون نما ناصر شرفی رییس شورای اسلامی شهر داریون در ابتدای این جلسه ضمن اعلام نفرت وانزجار از هتک حرمت و اهانت به پیامبر اعظم(ص)گفت:روز جمعه راهپیمایی در این خصوص در شهر داریون برگزار خواهد شد و با هماهنگی امام جمعه داریون با صدا وسیما این راهپیمایی ضبط ودر رسانه ملی انعکاس خواهد یافت که انتظار می رود شهرداری ،دانشگاه آزاد و تمامی دستگاهها جهت برگزاری هرچه باشکوه تر این راهپیمایی اقدامات لازم را انجام دهند.
در ادامه شرفی تعداد متقاضیان تلفن ثابت در داریون را بیش از ۳۵۰نفر عنوان کرد وافزود:علیرغم قولی که رییس مخابرات شیراز در جلسه شورای اداری در حضور فرماندار داد هنوز هیچگونه اقدامی در این خصوص انجام نشده است ونیاز به پیگیری بیشترخواهد داشت.
حجت الاسلام هاشمی دیگر عضو شورای داریون در ادامه افزود:طی حضور بنده در سه دوره اخیر شورا میزان فعالیتهای انجام شده در این دوره بیشتر از دوره های پیش بوده است واز عملکردهاو فعالیتهای انجام شده در حوزه های گاز رسانی،پمپ بنزین،میزان آسفالت شدن خیابانها وکوچه ها،دانشگاه آزاد،بیمارستان،اورژانس،مجتمع فرهنگی و….نام برد وگفت:نباید عملکرد مجموعه شورا تحت تاثیر قضاوت در مورد یک شخص یا یک عضو از شورا قرار گیرد.
سپس اعضا حاضر شورا نرخ جریمه های ساخت وسازهای بدون مجوز از شهرداری(کمسیون۱۰۰) را مصوب کردندودر خصوص ترمیم ،آسفالت وزیر سازی وهمچنین لایه روبی جداول خیابانها وکوچه های شهر قبل از شروع فصل بارندگی بحث وتبادل نظر شد.
این جلسه با۳۰دقیقه تاخیر در ساعت ۱۶و۳۰دقیقه شروع ودر ساعت ۱۸ پایان یافت.