بسم الله الرحمن الرحیم با سلام و درود به پیشگاه مقدس حضرت صاحب الزمان عج الله تعالی فرجه و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای و روح ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت اما م خمینی رحمت الله علیه و ارواح مطهر شهدای عزیزی که جان خود را فدای اسلام عزیز و میهن […]

 بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و درود به پیشگاه مقدس حضرت صاحب الزمان عج الله تعالی فرجه و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای و روح ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت اما م خمینی رحمت الله علیه و ارواح مطهر شهدای عزیزی که جان خود را فدای اسلام عزیز و میهن اسلامی نمودند و با بزرگداشت هفته دفاع مقدس دهه کرامت و میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام و با سلام وعرض ادب خدمت مردم ولایت مدار و فهیم شهر داریون مردمی که با صداقت تمام به این حقیر رای دادند تا نماینده آنها و مدافع حق آنها باشم.

قریب 6 سال است که مردم از من می پرسند چرا عضو شورا ی شهر نشدم ؟ چرا پس از استعفعای آقای هوشیار در شورا حاضر نمی شوم ؟

خداوند متعال که از نهان و آشکار و آنچه در سینه ها ست با خبراست و تمام حقایق را می داند .

مردم آگاه شهر داریون ازآنچه از ابتدا بو جود آمد بی خبر نیستندو نمی خواهم همه  آنچه را که از خداوند و مردم پنهان نیست باز گو کنم . اما پس از قریب 6 سال الان که از طریق سایت مردمی داریون نما و شهر وندان مکرر سوال می شود که چرا در شورای شهر حاضر نمی شوم سکوت را بیش از این جایز نمی دانم و برخی از حقا یق را بیان می کنم و حاضر هستم همین دلایل را در نماز جمعه یا هر جای دیگری بیان کنم .

يوسف بذرافكن:شایسته بود به جای آقای هوشیار که بیشترین رای مردم را کسب کرده بود و پیگیر خواسته های مردم بود افراد دیگری از شورا ی شهر استعفا می دادند

اینجانب با صداقت ، پاکی ، راستی و درستی و با شعار خدمت صادقانه به همه اقشار مردم کاندیدای شورای شهر شدم فوفع ما وقع . اما چرا اکنون پس از استعفای برادر بزرگوارم جناب آقای هوشیار حاضر به حضور در شورا نیستم ؟

۱- شایسته بود به جای آقای هوشیار که بیشترین رای مردم را کسب کرده بود و پیگیر خواسته های مردم بود افراد دیگری از شورا ی شهر استعفا می دادند.

2- اگر قرار بود استعفا اتفاق بیفتد شایسته بود این کار پس از پایان چهار سال اول عمر شورا انجام شود نه در ماه های پایانی سال ششم عمر شورا.

۳- متاسفانه شورا در شرایط فعلی که اعضای آن خسته شده و برخی از آنها حتی در جلسات شورا شرکت نمی کنند فاقد کارآیی لازم است .

4– عملکرد نامناسب شورا در برخی از موارد باعث نارضایتی مردم شده است و این موضوع را مردم بارها به من گفته اند و در جلسات پرسش و پاسخ به اعضای شورا بیان کرده و هیچ گاه آن را مخفی نمی کنند . البته شورا در این دوران خدماتی هم انجام داده است که هر کس منکر آنها بشود از انصاف دور شده و عدالت را رعایت نکرده است . اما گرفتن عوارض گاز تحت عنوان جعلی عوارض سطح شهر با وجود مخالف شدید مردم، مسوولین ، نمایندگان مجلس و امام جمعه محترم منطقه داریون ،عدم نظارت کامل بر عملکرد شهرداری ،دفاع غیر منطقی وبدون چون و چرا از عملکرد شهردار،آسفالت نشدن برخی از خیابانها و کوچه ها ، گرفتن عوارض نا عادلانه از شهروندان، عدم حضور برخی از اعضا در شهر داریون و دهها مورد دیگر از جمله دلایل نارضایتی مردم است و حقیر کسی نیستم که چشمم را بر روی حقایق ببندم و سکوت  را پیشه خود کنم .

حال مردم در این شرایط از این جانب توقع دارند در این چند ماه پایانی و با وجود همه این مشکلات این مسائل پایان یابد در حالی که همراهی ، وفاق و عزم و اراده لازم را در اعضای محترم شورا ملاحظه نمی کنم و لذا با کمال معذرت از شهروندان عزیز خواهشمندم با درایت و بصیرت کامل در انتخابات آتی نهایت دقت را بفرمایند و اعضایی شایسته ،شجاع ،امین و متدین رابرای چهارمین شورا شهر در خرداد ماه آینده انتخاب نمایند تا خدای نا کرده دچار حسرت و پشییمانی نشوند .

ومن الله توفیق.

برادر کوچک شما یوسف بذرافکن

توضيح داريون نما:

سايت داريون نما محل انتشار عقايد و ديدگاه هاي مردم داريون در جهت پيشرفت منطقه است. انتشار مطالب به معناي ديدگاه گردانندگان داريون نما نيست.سايت داريون نما متعلق به همه مردم منطقه است و آنان در قالب قانون مي توانند به ارايه نظرات،ديدگاهها و انتقادات خود بپردازند.

قطعا اعضاي شوراي اسلامي شهر داريون و همچنين شهردار اين حق را دارند تا از طريق سايت داريون نما درباره اين نامه يا مطالب ديگر نظرلت خود را منتشر كنند.