بهرام کرمدار| به دلیل وضعیت شغلی ام در هیات فوتبال استان فارس پیش می آید که هر هفته یا دست کم دو هفته یک بار به تهران سفر کنم. در سفر اخیرم به تهران این شانس را داشتم تا بازی ایران-کره جنوبی را از نزدیک نظاره گر باشم. بازی مهمی که باید بگویم اوج هیجان […]

بهرام کرمدار|

به دلیل وضعیت شغلی ام در هیات فوتبال استان فارس پیش می آید که هر هفته یا دست کم دو هفته یک بار به تهران سفر کنم.
در سفر اخیرم به تهران این شانس را داشتم تا بازی ایران-کره جنوبی را از نزدیک نظاره گر باشم. بازی مهمی که باید بگویم اوج هیجان بود.

روز شلوغ کاری من از صبح حوالی ساعت 4 آغاز شد که در این ساعت باید به فرودگاه می رفتم. ساعت 5 و 30 دقیقه زمان پرواز به تهران بود.
وقتی به تهران رسیدم یک راست به فدراسیون فوتبال واقع در خیابان سئول رفتم. تا ظهر درفدراسیون و همچنین سازمان لیگ حرفه ای فوتبال کشور پی گیر کارهای هیات فوتبال بودم. ظهر برای صرف غذا و استراحت به هتلی نزدیک ورزشگاه آزادی رفتم تا با توجه به ترافیک زیاد از آنجا راحت تر و زودتر به ورزشگاه آزادی برسم.

لحظه پخش سرود مقدس جمهوري اسلامي در ورزشگاه آزادي

و خلاصه اینکه بازی ایران و کره جنوبی آغاز شد.راستش اعتقاد دارم دوربین های تلویزیونی هر تعداد که باشند.کیفیت آنها هر مقدار که بالا باشد. تکنولوژی آنها به هر میزان که پیشرفته باشد.نمی توانند حال و هوایی که در یک بازی بزرگ 100 هزار نفری در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود را به شما منتقل کنند.
جای شما خالی بود در آن شب رویایی. 100 هزار تماشاگر یک دل و یک رنگ نام ایران را فریاد می زدند.

حضور تماشاگران ايراني در اين بازي بسيار چشمگير بود

بازی حساسی که تا کنون گزارش ها و عکس های بسیاری در رابطه با آن منتشر شده است. و پرداختن بدان شاید که نه، حتما تکراری است.
ما هم در این مجال قصد پرداختن به آن را نداریم. این مطلب بهانه ای بود برای اینکه بگوییم هرگاه تیم ملی و تماشاگران که به واقع سرمایه های اصلی ورزش هستند با هم باشند و پشت هم به یقین می توانند گام های بزرگی بردارند.

ديدار با “بهروان” سرپرست سازمان ليگ حرفه اي فوتبال كشور

به راستی چه کسی فکر می کرد تیم 10 نفره ایران بتواند تیم مدعی و قدرتمند کره جنوبی را شکست دهد؟
این مهم جز عزم ملی و همدلی چیز دیگری نمی تواند باشد.
برای تیم ملی فوتبال کشورمان در عرصه رقابتهای انتخابی جام جهانی آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

ديدار با “آيت اللهي” نايب رييس اول فدراسيون فوتبال در محل اين فدراسيون

نكته اول:به دليل برگزاري بازي برق و فجر سپاسي در ليگ يك و ليگ برتر كه بلافاصله پس از بازگشتم از تهران همراه شد نوشتن اين مطلب به تاخير افتاد كه از اين بابت از همه مخاطبان داريون نما پوزش مي طلبم.
نکته دوم:مدیر سایت داریون نما به جهت یک ماموریت کاری همزمان با این بازی در تهران حضور داشت. با او قرار گذاشتم که صبح با هم به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برویم و شب نیز به اتفاق هم به ورزشگاه آزادی رفتیم.
اینکه در این گزارش عکس و اسمی از او نیست به درخواست خودش است و خوب لابد او برای این کارش دلیلی دارد که به آن احترام می گذارم.