دخترنوجوان داريوني درهفتمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی کشور که به میزبانی استان البرزبرگزارشد دررشته کاتای انفرادی ، مدال طلای این رقابت ها را به گردن آویخت. کیمیا مددپور، گفت: این مسابقات درسطح بسیار خوبی برگزار شد و توانستم حریفان سرسخت خود را یکی پس از دیگری شکست دهم و به مقام قهرمانی دست یابم. به […]

دخترنوجوان داريوني درهفتمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی کشور که به میزبانی استان البرزبرگزارشد دررشته کاتای انفرادی ، مدال طلای این رقابت ها را به گردن آویخت.

کیمیا مددپور، گفت: این مسابقات درسطح بسیار خوبی برگزار شد و توانستم حریفان سرسخت خود را یکی پس از دیگری شکست دهم و به مقام قهرمانی دست یابم.

به گزارش ايرنااین نوجوان ورزشکار 11 ساله ادامه داد: کاراته را از سن پنج سالگی زیر نظر مربی خود ˈسوسن هاروییˈ آغازکردم واکنون درباشگاه کیان شهرداریون شیراز فعالیتم را ادامه می دهم.

مددپورگفت :آرزوی من این است که درآینده با عضویت درتیم ملی بانوان ایران و شرکت درمسابقات بین المللی برای کشورم افتخار کسب کنم .

وی بیان داشت :امکانات ورزشی درشهر داریون بسیاراندک است وبه همین سبب از مسوولان می خواهیم اهمیت بیشتری به این منطقه محروم دهند و بدون تردید با تحقق این امر ورزشکاران بیشتری دراین منطقه شکوفا خواهند شد.

این ورزشکار نوجوان که دانش آموز سال ششم ابتدایی است تا کنون صاحب چندین عنوان قهرمانی درمسابقات کشوری و استانی شده است.