خبرنگار:علي مختاري| سید علاءالدین حسینی هدف از برگزاری این مسابقه را ، ارج نهادن و تجلیل از بازیکنان قدیمی و شایسته شاهین دودج در سالهای گذشته دانست و افزود: برای برگزاری این مسابقه دوستانه از 120بازیکن فوتبال پیشکسوت که مسن ترین انها 54ساله می باشد،دعوت بعمل آورده ایم. وی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این […]

خبرنگار:علي مختاري|

سید علاءالدین حسینی هدف از برگزاری این مسابقه را ، ارج نهادن و تجلیل از بازیکنان قدیمی و شایسته شاهین دودج در سالهای گذشته دانست و افزود: برای برگزاری این مسابقه دوستانه از 120بازیکن فوتبال پیشکسوت که مسن ترین انها 54ساله می باشد،دعوت بعمل آورده ایم.

وی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این مسابقه گفت:دعوت کردن از این همه بازیکن که در سراسر کشور پراکنده بوده و چند نفر از انها هم مقیم کشورهای استرالیا،امریکا،قطر،امارات متحده عربی و آلمان بوده و نداشتن شماره تلفن های تماس کار چندان ساده نبوده اما به یاری خداوند این مشکلات و موانع برداشته شده و تمامی بازیکنان مدنظر حضور فعال و پررنگی خواهند داشت .

کمال زارعی مدیر کمیته هماهنگی ورزشی دودج بیان داشت :از چند داور خوب و طراز اول برای بازی روز جمعه دعوت کرده ایم و تاکنون علی زارعی ،الماس زارع ،امید زارعی و مهدی برنجی برای قضاوت این بازی اعلام آمادگی کرده اند.

وی گفت :از تمامی علاقمندان فوتبال و ورزشکاران منطقه داریون برای تماشای این بازی که روز جمعه 24 آذرماه از ساعت 10صبح در زمین ورزشی شهید زیخانی روستای دودج برگزار می شود دعوت بعمل می آيد.