حميد شرفي هنرمند داريوني و كارگردان فيلم “ماشين مشدي ممدلي” چندي پيش اولين تله فيلم خود را  با حضور چند بازيگر مطرح سينما و تلويزيون كشورمان به پايان رساند. به گزارش داريون نما در اين فيلم بازيگران مطرحي چون سیروس گرجستانی، مریم امیر جلالی، ساعد هدایتی، بهزاد رحیم خانی هوشنگ حریرچیان و شهربانو موسوی حضور […]

حميد شرفي هنرمند داريوني و كارگردان فيلم “ماشين مشدي ممدلي” چندي پيش اولين تله فيلم خود را  با حضور چند بازيگر مطرح سينما و تلويزيون كشورمان به پايان رساند.

به گزارش داريون نما در اين فيلم بازيگران مطرحي چون سیروس گرجستانی، مریم امیر جلالی، ساعد هدایتی، بهزاد رحیم خانی هوشنگ حریرچیان و شهربانو موسوی حضور دارند.

حمید رضا شرفی، کارگردان این تله فیلم گفت:فیلم نامه این اثر را با موضوع طنز اجتماعی به رشته تحریر در آوردم و این فیلم داستان یک کارمند بازنشسته است که یک ماشین عتیقه قدیمی دارد و با ورود افرادی که نسبت به این ماشین چشم طمع دارند نیز اتفاقاتی برایشان رقم می خورد.

شرفی در خصوص این که در این پروژه لهجه شیرازی استفاده نخواهیم کرد، گفت: در این پروژه تلاش شده فضاهای سنتی و طبیعت شهر شیراز از جمله دروازه قرآن، حافظیه و باغ ارم را در سکانس های فیلم به تصویر بکشیم.

کارگردان تله فیلم ” مسافر شهر من “، تصریح کرد: نوع نگاه تازه در دکوپاژ و جلوه های ویژه کامپیوتری از جمله ویژگی ها این فیلم بوده که آن را با سبکی متفاوت و ریتمی تند برای مخاطبان فراهم آوردیم.

شرفي در پايان از حضور رييس شوراي اسلامي  و همچنين زارع شهردار داريون بر سر صحنه فيلمبرداري تله فيلم “ماشين مشدي ممدلي” تشكر كرد.