خبرنگار:علي مختاري| باشگاه ورزشی کیان در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور بانوان انجمن شوتوکان کاراته که در استان البرز برگزار شد ،خوش درخشید. سوسن هارویی در گفت و گو با داریون نما افزود:در این مسابقات بیش از 500نفر شر کت کننده در رده های سنی نوجوانان تا بزرگسالان از استان های تهران ،فارس ،کرج ،قم […]

خبرنگار:علي مختاري|

باشگاه ورزشی کیان در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور بانوان انجمن شوتوکان کاراته که در استان البرز برگزار شد ،خوش درخشید.

سوسن هارویی در گفت و گو با داریون نما افزود:در این مسابقات بیش از 500نفر شر کت کننده در رده های سنی نوجوانان تا بزرگسالان از استان های تهران ،فارس ،کرج ،قم و خراسان رضوی به میزبانی شهر کرج حضور داشتند .

وی در مورد سطح کیفی این دوره از مسابقات گفت : این مسابقات درسطح فنی و بسیار خوبی برگزار شد که در آن حریفان سرسختی از تیم های مختلف رو در روی ما قرار گرفتند که بچه ها با پشتکار و اقتدار توانستند آنها را شکست داده و چندین مدال طلا،نقره و برنز را کسب کنند.

ایستاده از سمت راست : کیمیا برزگر-صبامختاری -زهرا نعمتی -ساحل خشنود زاده -کیمیا مددپور -فاطمه باصری -المیرا زارع
نشسته از سمت راست :فرناز شرفی -اسما کشاورز-فاطمه اسدی-پریسا شجریان -حدیث شجریان-ایدا بهمن پور -مهرناز شرفی

وی اضافه کرد :از شهردار ،شواری شهر ،امام جمعه محترم ، مسئول ورزش و جوانان و آموزش و پرورش داریون ،و خانواده های این عزیزان که به نحوی با ما همکاری کرده تا این تیم را به مسابقات استانی و کشوری اعزام تشکر و قدردانی میکنیم .

گفتنی است در این مسابقات کیمیا مددپور ،اسماء کشاورز ،مهرناز شرفی، ،ساغر بذارفکن،پریسا شجریان وحدیث شجریا ن مقام های اول را از آن خود کردند.

سوسن هارویی مربی باشگاه کیان داریون

آیدا بهمن پور، فاطمه باصری ،فاطمه اسدی، فرناز شرفی ،سمیرا کاظمی ،فاطمه همتی و ساحل خشنود زاده سکوهای رتبه های مقام های دوم را کسب کردند.

نرگس کوچکی ،صبا مختاری ،زهرا بهمن پور، المیرا زارع ،کیمیا برزگر و زهرا نعمتی نیز به مقام های سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.