خبرنگار:علي مختاري| فرمانده حوزه مقاومت بسيج داريون از برگزاري يادواره شهداي اين منطقه خبر داد. به گزارش داریون نما زارع افزود: این یادواره  بزرگ و با شکوه در دهه مبارک فجر و به منظور تجلیل از ایثارگری های هشت دفاع مقدس شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی منطقه داریون انجام خواهد پذیرفت . وی ضمن ابراز خرسندی […]

خبرنگار:علي مختاري|

فرمانده حوزه مقاومت بسيج داريون از برگزاري يادواره شهداي اين منطقه خبر داد.

به گزارش داریون نما زارع افزود: این یادواره  بزرگ و با شکوه در دهه مبارک فجر و به منظور تجلیل از ایثارگری های هشت دفاع مقدس شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی منطقه داریون انجام خواهد پذیرفت .

وی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این یادواره گفت :در حال حاضر آرامشی که در این منطقه و کشورمان حکمفرماست به پاس خون پاک شهداست و برهمین اساس بر خود وظیفه دانسته به نحو شایسته یاد و خاطره انها را گرامی بداریم .

فرمانده حوزه مقاومت بسیج داریون اظهار داشت : ما در طول سال برنامه های دید و بازدید از خانوده های شهدا ی منطقه را در دستور کار خود قرار داده که امسال با حضور سرهنگ روستا فرمانده سپاه ناحیه احمدبن موسی (ع) به دیدار خانواده شهید غلامرضا پسندیده رفته تا از نزدیک با خانواده ایشان گفت وگو کنیم .

زارع بیان کرد: شهر داریون ،روستاهای ایزدخواست ، دودج ،کوشک مولا ،محله دیندارلو، تربر لابیشه ،جعفری و بردج 176نفر شهید گلگون کفن تقدیم انقلاب کرده اند که سهم بردج به تنهایی 100 شهید می باشد که متاسفانه از این تعداد شهید حتی یک نفر هم در بردج و زادگاه خویش خاکسپاری نشده اند.

گفتنی است یادواره شهدا به میزبانی شهر داریون و در سالن مجتمع فرهنگی گل های باغ نبوت برگزار خواهد شد.