خبرنگار:علی مختاری| تیم  شهدای دودج در یک بازی دوستانه (یادواره شهدای منطقه داریون وخیرابادکربال ) که روز جمعه در زمین ورزشی شهید زیخانی برگزار شد، با نتیجه خفیف 3 بر 2تیم خوب منتظران مهدی (عج)خیرآباد را با شکست بدرقه کرد. تیم منتظران مهدی (عج) با ترکیبی از بازیکنان باتجربه خود نظیر بهرام اسماعیلی ،مسلم منصوری […]

خبرنگار:علی مختاری|

تیم  شهدای دودج در یک بازی دوستانه (یادواره شهدای منطقه داریون وخیرابادکربال ) که روز جمعه در زمین ورزشی شهید زیخانی برگزار شد، با نتیجه خفیف 3 بر 2تیم خوب منتظران مهدی (عج)خیرآباد را با شکست بدرقه کرد.

تیم منتظران مهدی (عج) با ترکیبی از بازیکنان باتجربه خود نظیر بهرام اسماعیلی ،مسلم منصوری ،مسلم قدرت و امید قائدی برای کسب یک نتیجه ابرومندانه پای به میدان گذاشته بود به دفعات برای تیم میزبان دردسر ایجاد کردند و بارها تا پشت محوطه هیجده قدم میزبان پیش رفتند اما بازیکنان این تیم موقعیتها یکی پس از دیگری هدر دادند.

سر مربی تیم شهدا که فشار تیم منتظران مهدی را بشدت احساس می کرد دست به تغییر تاکتیکی زده و رسول ستارزاده را بعنوان پیستون سمت چپ قرارداد تا با سرعت خود از فشار حریف کم کند و میانه میدان هم به دو هافبک طراح و کلیدی مانند مهدی مختاری و مهدی حسینی سپرد تا با دوندگی فراوان میانه میدان را از دست حریف خود بگیرد.

از طرف دیگر قاسم زارعی هم بعنوان مدافع اخر تیم شهدا بارها سد راه مهاجمان حریف شد تا از خوردن گل های بیشتر جلوگیری کند اما در نهایت دوبار تسلیم بازیکنان حرفه ایی منتظران مهدی (عج) شد.

در این بازی که در یک هوای بسیار سرد برگزار شد،کاظم زارعی(18) قاسم زارعی (75)و احمدرضا زارعی (87)برای شهدای دودج و امید قائدی (26) محمد جوادپورکدیور(50) برای منتظران مهدی (عج)خیراباد گلزنی کردند.

نکته قابل توجه در این بازی که بازیکنان و مربیان تیم مهمان بارها از نحوه قضاوت این دیدار اعتراض داشتند.

قضاوت این دیدار بر عهده حاج کمال زارعی به کمک امید زارعی و مصطفی زارع بود.

داریون نما:در حالی که برگزاری تمام مسابقات رسمی و دوستانه ورزشی به احترام ایام 28 صفر در سراسر کشور تعطیل است مشخص نیست دوستان دودجی و خیرآبادی چرا در چنین روزی این بازی دوستانه را برگزار کرده اند.