خبرنگار:علی مختاری| مسئول حوزه بسیج حضرت نرجس (س)داریون برنامه های دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی این حوزه را برای عموم تشریح و بر انجام مستمر انها تاکید کرد. به گزارش داریون نما شکوهی گفت:دانش اموزان می توانند از طریق برنامه های فرهنگی و ورزشی و همچنین از طریق حلقه های صالحین بسیج و ساماندهی خود […]

خبرنگار:علی مختاری|
مسئول حوزه بسیج حضرت نرجس (س)داریون برنامه های دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی این حوزه را برای عموم تشریح و بر انجام مستمر انها تاکید کرد.

به گزارش داریون نما شکوهی گفت:دانش اموزان می توانند از طریق برنامه های فرهنگی و ورزشی و همچنین از طریق حلقه های صالحین بسیج و ساماندهی خود در این حلقه ها به یک همدلی و همفکری گروهی برای مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن برسند.

وی اظهار کرد:نشست روشنگری و جریان شناسی وِیژه فرهنگیان ، دانش اموزان دختر دبیرستان فاطمیه،دبیرستان پسرانه امام حسین (ع)و ایجاد سرگروه حلقه های صالحین با هدف بالا بردن سطح بصیرت و شناخت ،باهمکاری خردمندانه نمایندگی اموزش و پرورش منطقه داریون انجام می گیرد.

وی بیان داشت :دیدار با امام جمعه جهت میثاق با ولایت،به صدا در اوردن زنگ انقلاب در مدرسه شهید خوش نژاد ، تجلیل از مقام شامخ خانوده های معظم شهدا دیدار با خانواده جاوید الاثر شهیدان باباجان عابدی ، گودرز عابدی و برگزاری جشنواره سرود ،از برنامه هایی بوده که از 12بهمن تاکنون انجام گرفته است .

شکوهی در پایان ضمن تاکید بر انجام چنین برنامه هایی خاطرنشان کرد: برنامه های اردویی و فرهنگی همراه با انجام مسابقات قرانی و احکام الهی در پایگاه بسیج این شهر بصورت کاملا اختیاری بوده و بر حفظ ارتباط دانش اموزان با نماز پر فریضه جماعت تاکید می کند.