مجتبی ظهرابی| ارایه گزارش جلسات هفتگی شورا ی اسلامی شهر داریون توسط  داریون نما و انعکاس بحث های همیشگی از قبیل بحث بخش شدن داریون ،پیگیری اسناد زمینهای داریون،مسایل آب، برق ،تلفن ،گازوجاده شیراز –داریون و….. که هرچند نشان از اهمیت و پیگیری اعضا شورا دارد ولی به موضوعاتی همیشگی و تکراری برای کاربران  داریون […]

مجتبی ظهرابی|

ارایه گزارش جلسات هفتگی شورا ی اسلامی شهر داریون توسط  داریون نما و انعکاس بحث های همیشگی از قبیل بحث بخش شدن داریون ،پیگیری اسناد زمینهای داریون،مسایل آب، برق ،تلفن ،گازوجاده شیراز –داریون و….. که هرچند نشان از اهمیت و پیگیری اعضا شورا دارد ولی به موضوعاتی همیشگی و تکراری برای کاربران  داریون نما تبدیل شده است.

از طرفی دایما سعی بر این بوده است که تمامی این موضوعات و مشکلات وحتی پیگیریهای اعضای شورا در سایت داریون نما بخوبی انعکاس یابد تا مردم فهیم شهر داریون از این مسایل بی اطلاع نباشند.


از این رو جلسه این هفته شورای اسلامی شهر داریون را از زاویه ای دیگر بررسی می کنیم:
طبق معمول هر چهارشنبه وقتی با ناصر شرفی رییس شورای شهر داریون تماس گرفتیم او هنوز از تشکیل یا عدم تشکیل جلسه این هفته شورا داریون مطمین نبود و قرار شد تا ساعت 16 خبر نهایی شرکت یا عدم شرکت اعضا شورا را اطلاع دهد.
بعد از تماس مجدد ساعت ۱۶از تشکیل جلسه شورا در دفتر شهرداری مطلع شدیم که این جلسه باز هم در غیاب روح اله افتخار و مهدی کشاورز برگزار شد.
نکته اینجاست که علیرغم فرستادن دعوتنامه به صورت رسمی وهمچنین پیامک وتماس تلفنی(بنا به گفته رییس شورای شهر داریون وشهردار داریون)چرا این دو عضو شورا در جلسات شرکت نمی کنند؟
وحتی این سوال دور ار ذهن نیست که چرا اعضایی که قصد ادامه فعالیت در شورا را ندارند به صورت رسمی استعفا نداده یا از همان اول چرا کاندیدای شورا شدند؟(هر چند در این جلسه زمزمه هایی از رییس شورای شهر داریون و حجت الاسلام هاشمی مبنی بر استعفای این دو عضو شورا شنیده شد ولی نه بطور کاملا جدی و قطعی)
با این تفاسیر و سکوت معنا دار اعضای حاضر و غایب شورای شهر داریون قضایایی احساس می شود و تصور می رود که منافع عمومی جای خود را به منفعت های شخصی داده و در اواخر دوره این شورامعلوم نیست نیت ها و قصد ها به چه سمت وسویی است؟
در این بین مردم خوب و فهیم داریون با چه استنادی و کدام عملکرد از اعضا شورا ،می توانند آنها را مورد قضاوت قرار دهند در حالی که پیرامون این اتفاقات و مسایل اخیر ودلیل غیبت های مکرر این دوعضوشورا هیچگونه صحبتی انجام نمی شود وحتی این اعضا غایب دراین جلسات شرکت هم نمی کنند و حرفهای خود را فقط با سکوت و غیبت باز گو می کنند…

متاسفانه این داستان تلخ همچنان ادامه دارد…