عکس و خبر:روح الله قربانی| در سومین روز از دهه مبارکه فجر مراسم جشنی در مجتمع فرهنگی هنری گلهای باغ نبوت داریون برگزار شد. به گزارش داریون نما این مراسم به اهتمام دانشگاه آزاد اسلامی واحد داریون و با حضور مسئولین شهر و منطقه و اساتید دانشگاه آزاد برگزار شد که حجت الاسلام و المسلمین […]

عکس و خبر:روح الله قربانی|

در سومین روز از دهه مبارکه فجر مراسم جشنی در مجتمع فرهنگی هنری گلهای باغ نبوت داریون برگزار شد.
به گزارش داریون نما این مراسم به اهتمام دانشگاه آزاد اسلامی واحد داریون و با حضور مسئولین شهر و منطقه و اساتید دانشگاه آزاد برگزار شد که حجت الاسلام و المسلمین رشیدیان امام جمعه بیضاء و حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه منطقه داریون سخنران این مراسم بودند.
امام جمعه داریون در این مراسم پیرامون برکات انقلاب اسلامی ایران و دهه فجر سخنانی را ایراد نمود.
وی گفت: باید انقلاب و برکات آن را برای نسل های جدید بازگو کنیم
عزیزی افزود: رتبه علمی ایران الان با سه پله صعود به سیزده در جهان رسیده است که بیانگر تبدیل تحریم ها به فرصت ها بوده است
در این مراسم یک گروه ناشنوا با زیبایی هرچه تمام تر به اجرای چند سرود همراه با حرکات  نمایشی پرداختند در ادامه نیز گروه نمایش هنرهای رزمی از خیرآباد نمایش هماهنگ ورزشی اجرا کردند.
گفتنی است در پایان این مراسم قائدی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد داریون ضمن تشکر از مدعوین  از زارع شهرداری داریون بخاطر تعامل وی با دانشگاه آزاد داریون تشکر و قدردانی کرد و لوح سپاسی به رسم یادبود به وی اهدا نمود.