جلیل زارع|  سلام بر کاربران محترم داریون نما. به منظور تشویق و انگیزه ی بیش تر کاربران محترم و هم چنین اطلاع از فهرست و آمار کمی عزیزانی که مطالب و یا دیدگاه های خود را در سایت داریون نما درج می نمایید، به عنوان اولین گام، در اول اردیبهشت ماه نمودار دیدگاه های کاربرانی […]

جلیل زارع|

 سلام بر کاربران محترم داریون نما.

به منظور تشویق و انگیزه ی بیش تر کاربران محترم و هم چنین اطلاع از فهرست و آمار کمی عزیزانی که مطالب و یا دیدگاه های خود را در سایت داریون نما درج می نمایید، به عنوان اولین گام، در اول اردیبهشت ماه نمودار دیدگاه های کاربرانی را که در فروردین ماه، دیدگاه های خود را به نمایش گذاشته اند. در سایت درج نموده و رتبه ی هر فرد را مشخص می نماییم.

این روند، در آغاز هر ماه تکرار می شود. ولی از ماه دوم، افزون بر دیدگاه ها، مطالب درج شده در سایت نیز مورد ارزیابی کمی قرار می گیرد. پایان هر فصل نیز، نمودار فصلی و در پایان سال نمودار سالانه نیز درج می شود.

اگر این امر، مورد استقبال کاربران محترم قرار گرفته و موجب تشویق بازدید کنندگان بیش تری برای درج مطلب و دیدگاه در سایت گردد، در آینده،نقد و بررسی و تجزیه و تحلیل و آمار کیفی مطالب و دیدگاه های شما عزیزان را نیز به نمایش می گذاریم.

برای آن که با روند کار، بیش تر آشنا شوید، به طور آزمایشی و غیر رسمی آمار دیدگاه های شما عزیزان را از اول تا 21 فروردین ساعت 2:15 ق ظ، در معرض دید شما قرار می دهیم.

خوشحال می شویم اگر با نظرات سازنده ی خود ما را در هر چه بهتر ارائه ی این کار، یاری فرمایید.

نمودار دیدگاه های کاربران داریون نما را در ادامه با کلیک بر سطر زیر(نمودار دیدگاه های کاربران) دانلود کنید و ببینید

.نمودار دیدگاه های کاربران