24 خردادماه امسال(1392) دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و البته شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور عزیزمان برگزار می شود. جدای از انتخابات حساس و مهم ریاست جمهوری، این روزها کاندیداهای مختلف با تفکرات متفاوت برای شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در حال نام نویسی هستند. با توجه به اهمیت […]

 24 خردادماه امسال(1392) دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و البته شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور عزیزمان برگزار می شود.

جدای از انتخابات حساس و مهم ریاست جمهوری، این روزها کاندیداهای مختلف با تفکرات متفاوت برای شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در حال نام نویسی هستند.

با توجه به اهمیت موضوع و همچنین درخواست بی شمار کاربران پایگاه خبری-تحلیلی داریون نما امروز دومین گزارش داریون نما درباره انتخابات شورای اسلامی و کاندیداهای احتمالی شهر داریون همراه با جزییات بیشتری منتشر می شود.

توضیح مهم آن که آنچه در این گزارش آورده می شود صرفا شنیده های خبرنگاران و افراد معتمد سایت داریون نماست و نام آوردن از افراد به معنای نام نویسی صد در صد و حتمی آنان در انتخابات شوراها نیست. چه بسا فرد یا افرادی که نام آنها در این گزارش آورده می شود در نهایت حتی جزو کاندیداها نباشند و اصلا نام نویسی هم نکنند.

در این گزارش ابتدا سراغ چهره های شاخص تر می رویم. آنانی که به دلیل سابقه و مسوولیت ها و سوابقی که تاکنون داشته اند به هر حال از وزن بیشتری برخوردارند. و این البته به هیچ عنوان به معنای کم اهمیتی سایرافرادی که نامشان در ادامه ذکر می شود نیست.

خبرنگاران داریون نما کسب اطلاع کرده اند که جانعلی بذرافکن،علی خورشیدی، یوسف بذرافکن و رسول شرفی برای انتخابات شوراها نام نویسی کرده یا به زودی این کار را انجام خواهند داد.

در بین این چهار نفر جانعلی بذرافکن و رسول شرفی سابقه عضویت در دوره های قبلی شورای شهر داریون را در کارنامه دارند. همچنین یوسف بذرافکن در دور گذشته انتخابات شورای شهر داریون میلیمتری و تنها با چند رای اختلاف رقابت را به ناصر شرفی واگذار کرد و به بیانی دیگر عضو علی البدل بود.

علی خورشیدی نیز سالهاست در مقطع دبیرستان مدیریت می کند. در ارزیابی این چهار نفر باید گفت همه این افراد از پایگاه نسبتا خوبی در داریون برخوردار هستند و تاکنون حرف و حدیث منفی خاصی درباره آنان شنیده نشده است.

علی خورشیدی نیز در صورت نام نویسی در انتخابات شوراها از شانس خوبی برخوردار است. او به واسطه همسر خود(خانم چاووش زاده عضو فعلی شورای شهر از محله دیندارلو) حمایت دیندارلویی ها را هم به همراه خود خواهد داشت.

یوسف بذرافکن و رسول شرفی(که نسبت فامیلی نزدیکی با هم دارند) از حمایت قشر نسبتا زیادی از اهالی شهر داریون برخوردارند مضاف بر اینکه هردونفر و البته جانعلی بذرافکن حمایت اقوام نسبتا زیاد خود در داریون را به همراه خواهند داشت.

به گزارش داریون نما از رضا رستمی( سرپرست فرهنگسرای گلهای باغ نبوت) و دانش مددپور که جوان خوش اخلاق و تحصیلکرده ای است نیز به عنوان کاندیداهای امسال شورای شهر داریون نام می برند.

گفته می شود:عباس اسدی،ابوطالب بذرافشان،و مهدی بداغی نیز برای انتخابات نام نویسی کرده اند.

همچنین شنیده می شود از محله دیندارلو نیز عباس نوروزی،محسن صالحی،مجتبی چاووش زاده و فاتحی قصد نام نویسی انتخابات شوراها را دارند.

پایگاه خبری تحلیل داریون نما برای گرم نگه داشتن تنور انتخابات شورای اسلامی در داریون طی روزهای آینده نیز گزارش هایی در این باره منتشر خواهد کرد.