یکی از اهداف اصلی نشریات و رسانه ها از دید رهبر معظم انقلاب:”نقد و نظارت، اطلاع‌رسانی و تبادل آراء” است. رسانه ها آزادند تا در چارچوب قانون نقد کنند،نظارت داشته باشند و همچنین اطلاع رسانی و تبادل آراء را به معنی کامل کلمه انجام دهند. پایگاه خبری تحلیلی داریون نما به عنوان تنها رسانه رسمی منطقه داریون […]

یکی از اهداف اصلی نشریات و رسانه ها از دید رهبر معظم انقلاب:”نقد و نظارت، اطلاع‌رسانی و تبادل آراء” است.

رسانه ها آزادند تا در چارچوب قانون نقد کنند،نظارت داشته باشند و همچنین اطلاع رسانی و تبادل آراء را به معنی کامل کلمه انجام دهند.

پایگاه خبری تحلیلی داریون نما به عنوان تنها رسانه رسمی منطقه داریون همواره سعی کرده بی طرفانه به قضایا نگاه کند؛دیدگاه ها ولو مخالف خود را مد نظر قرار داده و هیچ گاه یکسویه به قضایا نگاه نکند.

شاید یکی از بارزترین و البته موفق ترین بخش های سایت داریون نما همان قسمت دیدگاه های کاربران آن باشد که نشان از حضور فعال کاربران داریون نما در مسایل مربوط به منطقه خود دارد. این ویژگی مهم را اهالی رسانه نیز درباره داریون نما گفته اند.

در بخش نظرات و دیدگاه های داریون نما کاربران با نظرات و دیدگاه های مختلف آزادانه به بیان مسایل گوناگون می پردازند.

مقدمه طولانی نشود. طی چند روز گذشته مجادله رسانه ای دو فرهنگی عزیز داریونی-یوسف بذرافکن و رسول شرفی- باعث عکس العمل سایر کاربران داریون نما نیز شده است.

سایت داریون نما بنا بر وظیفه و رسالت رسانه ای خود و برای آشنایی مردم با دیدگاه های این دو عزیز اقدام به انتشار گفت و گوی مجازی یوسف بذرافکن و رسول شرفی کرد.

البته و همانگونه که در سایت موجود است روند این بحث رسانه ای اینگونه بود که ابتدا یوسف بذرافکن به بیان نظریاتش درباره انتخابات شورای اسلامی شهر داریون در دوره قبل پرداخت و پس از آن رسول شرفی به حرفهای یوسف بذرافکن پاسخ داد.

این جدل رسانه ای اما با گذشت چند روز تبدیل به بیان برخی مسایل شده که به نظر نمی رسد دیگر مفید فایده باشد و اصلا با رسالت رسانه ای ما نیز بیگانه است.

تحریریه سایت داریون نما همین جا اعلام می کند در باب این مساله-جدل رسانه ای شرفی ها و یوسف بذرافکن- تا مادامی که در ان به بیان برخی مسایل شخصی و ریز پرداخته شود دیگر ورود نخواهد کرد به این امید که این دو عزیز فرهنگی در گفت و گویی رودرو مسایل را مطرح کنند و اختلافات را کنار نهند.

به نظر می رسد در شرایط حساس کنونی حفظ اتحاد و انسجام و وحدت در بین مردم از واجب ترین کارهاست.

تحریریه داریون نما