جلیل زارع| بسم الله الرحمن الرحیم…ایاک نعبد و ایاک نستعین… پروردگارا، ما فقط تو را می پرستیم و فقط تو قابل پرستش هستی و در انجام همه ی کارها، فقط از تو یاری و کمک می خواهیم؛ زیرا یاریگر همه ی بندگان، فقط تو هستی… برادر بزرگوارم جناب آقای یوسف بذرافکن… عرض سلام و ارادت […]

جلیل زارع|

بسم الله الرحمن الرحیم…ایاک نعبد و ایاک نستعین… پروردگارا، ما فقط تو را می پرستیم و فقط تو قابل پرستش هستی و در انجام همه ی کارها، فقط از تو یاری و کمک می خواهیم؛ زیرا یاریگر همه ی بندگان، فقط تو هستی…

جلیل زارع استاد دانشگاه

برادر بزرگوارم جناب آقای یوسف بذرافکن… عرض سلام و ارادت خاص.
برای من ،سخن گفتن با شما، بسیار راحت تر و آسان تر از دیگران است. چرا که شناختم از جنابعالی به سالیان سال پیش بر نمی گردد. بلکه مربوط می شود به همین سه ماه اخیر. آن هم شناختی به مراتب عمیق تر. چرا که یکی از خصلت های بارز و قابل ستایش شما، صداقت و صراحت در کلام است و می شود در لابلای مطالب و دیدگاهایتان، تمام احساس درونی و اندیشه های فکریتان را خواند و فهمید. و من این کار را کرده ام و حالا دیگر می توانم به جرات ادعا کنم که با مطالعه ی عمیق و مکرر تمامی مطالب و دیدگاهایتان، یکی از جمله افرادی هستم که احساس می کنم شما را از خودم بیش تر می شناسم.
… واما بعد: همان طور که مستحضرید، توسط کاربران محترم داریون نما، و با همکاری و تشویق جنابعالی و مساعدت و پشتیبانی مدیر محترم سایت، این حرکت خود جوش کاربران عزیز که در قالب فراخوان، خودی نشان داده است، به مرحله ی حساس و سرنوشت ساز خود رسیده است. هر چند، تازه اول راه هستیم و روزهای سخت و دشوار ولی تعیین کننده ای را در پیش رو داریم و هر گامی که بر می داریم، افق ها و پنجره های جدیدی بر رویمان گشوده می شود و رسالتمان را نیز به همان اندازه، سنگین تر.
با شناختی که بنده، کاربران محترم و مردم فهیم و آگاه منطقه ی داریون از شما داریم، مطمئنیم که همکاری تنگاتنگ و حضور پر رنگ تر شما در فراخوان، نه تنها کار را سرعت می بخشد، که بر غنای آن نیز می افزاید.
بر همین اساس، از شما برادر بزرگوار، در خواست داریم با توجه به تجربیات ارزنده اتان به ویژه در امور فرهنگی، عنایت بیش تری بر فراخوان داشته باشید و ضمن پاسخ گویی و تجزیه و تحلیل موارد زیر، ما را در نیل به این هدف مقدس، یاری فرمایید:
1- شناسایی مسئولینی که در هر مورد( موارد مطرح شده توسط کاربران محترم در مرحله ی دوم فراخوان)، می توانند پاسخ گو و چاره اندیش باشند یا این که به نوعی مطالبات حقه ی مردم ،در موردی خاص، مستقیم یا غیر مستقیم، به آنان بر گشته و از جمله وظایف آنان می باشد.

2-ارائه ی راه کارهای مناسب و عملی در موارد مطرح شده توسط کاربران عزیز.

3-بیان مشکلات، معضلات و مطالباتی که هر چند به عمران و آبادی منطقه و رفاه حال مردم، کمک میکند و راه را برای رشد و تعالی بیش تر، باز می کند، ولی از دید کاربران محترم، مخفی مانده و حرفی از آن ها به میان نیامده است.

4-پشتیبانی، کمک، راهنمایی و همکاری در برگزاری گردهمایی و همایش بزرگ مرحله ی سوم فراخوان که باید حتما اتفاق بیفتد؛ چرا که در غیر این صورت،کار، ابتر مانده و تلاش ها و زحمات عزیزان، کم تر نتیجه بخش خواهد بود.

5-ارتباط تنگاتنگ، مستمر و بیش تر با این حقیر سراپا تقصیر، برای پی گیری امور، تا رسیدن به نتایج مطلوب.

6-تدارک مکان و تمهیدات لازم و مناسب، جهت برپایی گردهمایی و همایش فراخوان.

7-مساعدت و همکاری در دعوت کتبی و قانونی داریون نما، از مدعوین، از جمله مسئولین ذی ربط، اعضای فعلی و آتی(کاندیداهای شورا)، چهره های علمی، فرهنگی، اقتصادی و اجتمایی و نخبگان و افراد موفق جامعه و صاحبان فکر و اندشه منطقه ی داریون در اقصی نقاط کشور.

8-شناسایی و معرفی یک گروه مجرب، کار بلد و صاحب فکر و اندیشه، جهت برنامه ریزی دقیق و حساب شده برای برگزاری مرحله ی سوم فراخوان، در قالب یک گردهمایی و همایش عمومی داریون نما زیر نظر مستقیم امام جمعه محترم داریون…
”با تشکر از زحماتی که متقبل خواهید شد”

و اما شما کاربران عزیز و گرامی: هم چنان با دیدگاه های سازنده اتان، فراخوان را در مسیر مطمئن و مناسب، رهنمون سازید و منتظر اقدامات آتی از جمله درج نامه های سوم، چهارم و…….. به …….. باشید…یا علی مدد…