علی مختاری| مسابقات فوتبال جام ولایت داریون (جام زنده یاد الله داد جهانی )عصر جمعه در ورزشگاه شهدای داریون با انجام دو دیدار پیگیری شد که طی آن تیم های شهدای دودج و قائم الف شیراز با غلبه بر حریفان خود به مرحله پایانی راه یافتند. به گزارش داریون نما در بازی نخست که از […]

علی مختاری|
مسابقات فوتبال جام ولایت داریون (جام زنده یاد الله داد جهانی )عصر جمعه در ورزشگاه شهدای داریون با انجام دو دیدار پیگیری شد که طی آن تیم های شهدای دودج و قائم الف شیراز با غلبه بر حریفان خود به مرحله پایانی راه یافتند.

به گزارش داریون نما در بازی نخست که از ساعت 15 آغاز شد تیم شهدای دوج با نتیجه سه بریک امید داریون را مغلوب کرد و به فینال را یافت.

مهدی مختاری (سرگروه)فرشید امیدوار و سجاد قربانی برای تیم دودج گلزنی کردند و تنها گل امید هم از روی نقطه پنالتی توسط سرگروه این تیم اکبر برزگر به ثمر رسید.

در این بازی مهدی مختاری سرگروه تیم دودجی بعد از به ثمر رساندن گل سوم تیم خود به کنار زمین مسابقه رفت و بنر مزین به عکس زند ه یاد الله داد جهانی را بوسید و گلش را تقدیم روح بزرگ ایشان کرد.

در این بازی داور مسابقه با نشان دادن کارت قرمز روشن قنبری از تیم امید را از زمین مسابقه اخراج کرد تا آمار اخراجی های این مسابقات از حد معمول یک تورنمنت اخلاقی خارج شود.

قضاوت این بازی به عهده فرهاد زارع به کمک محمدرضا کشاورز و عبدالرضا شکری بود.

در بازی حساس دوم که بین دو تیم بهزیستی داریون و قائم الف شیراز برگزار شد که تیم شیرازی با نتیجه خفیف دو بریک میزبان ده نفره خود را شکست داد تا در مرحله پایانی در مقابل تیم شهدای دودج صف آرایی کند.

علی شفیعی هر دو گل تیم قائم شیراز را به ثمر رساند و تک گل تیم بهزیستی نیز توسط رضا بداغی وارد دروازه مهمان خود شد.

در این بازی حساس دروازه بان تیم شیرازی چندین بار با نشان دادن واکنش های زیبا مانع گلزنی  تیم بهزیستی شد تا یکی از بازیکنانی باشد که سهم بسزایی در صعود تیمش به مرحله پایانی این مسابقات داشته باشد.

داور این مسابقه یکی از بازیکنان تیم بهزیستی را با دادن کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج کرد.

قضاوت این دیدار بر عهده محمدرضا کشاورز و کمک مهرداد رحمانی و امین قربانی بود.

نکته قابل توجه در این بازی نصب عکس زنده یاد الله داد جهانی روی یک بنر بود که تیم های امید داریون و شهدای دودج قبل از آغاز بازی نسبت به روح این بزرگ مرد ورزش منطقه داریون ادای احترام کرده و با ذکر فاتحه و صلوات یاد و خاطره اش را گرامی داشتند.

نکته:گزارش تصویری این مسابقات طی ساعات آینده بر روی خروجی سایت داریون نما قرار خواهد گرفت.